Android İçin Ramazan Uygulamaları

Android cihazlarınız için Ramazan ayına özel ihtiyaç duyabileceğiniz uygulamalar bir arada.

Sponsorlu Bağlantılar

Android Cihazlarınız İçin Ramazana Özel Uygulamalar

Sıcak ve uzun yaz günlerine denk gelen mübarek Ramazan ayı için Android cihazlarınıza özel uygulamaları bir araya getirdik. Bahsedeceğimiz uygulamalar farklı alanlarda ihtiyaç duyabileceğiniz uygulamalardır. Bunlar ezan saati, kıble yönü, nerede iftar yapılabilir gibi birçok ihtiyaca cevap verecek türden. Yani mübarek Ramazan ayında ihtiyaç duyabileceğiniz uygulamalar bir arada.

Sponsorlu Bağlantılar

Ramazanda İhtiyaç Duyabileceğiniz Android Uygulamalar

Android İçin Ramazan Uygulamaları

Ezan Vakti Pro

Uygulamanın adından da anlaşılacağı gibi ezan saatlerini öğrenebileceğiniz ve kıble yönünü bulabileceğiniz bir uygulama. Bunun yanı sıra daha birçok özelliğe sahip kapsamlı ve gelişmiş bir uygulama.

Ezan Vakti / Namaz Saati Pro - Android
Android İçin Ezan ve Namaz Uygulaması

Ramazan Rehberi

Uygulamanın adından da anlaşılacağı gibi Ramazan ayı hakkında dini bilgilere ulaşabileceğiniz bir uygulama. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından geliştirilen uygulama aynı zamanda imsakiye de bünyesinde barındırmakta.

Ramazan Rehberi - Android
Android İçin Ramazan Ayı ve İmsakiyesi Rehberi Uygulaması

Muslim Asistan

namaz vakitlerini öğrenebilir, Kur’an-ı Kerim’i Arapça ve Türkçe okuyabilir, kıble yönünü öğrenebilirsiniz. Ayrıca onlarca dil seçeneği ile alanındaki popüler uygulamalardan birisi.

Muslim Assistant - Android
Android İçin Ramazan, Kıble, Kuran, Zikir Uygulaması

Sure ve Dualar

Hem Android hemde iOS platformu için Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından geliştirilen bu uygulama ile namazda okuyacağınız sureleri ve duaları okunuşları ile dinleyebilir ve öğrenebilirsiniz. Sure ve Dua okuma, Sure ve Dua arama, Sureleri alfabetik sıraya ve Kur’an’daki sırasına göre sıralama gibi birçok özelliğe sahip.

Android İçin Sure ve Dualar İndir

Ramazan Davulu

Eğer eski zamanların davul seslerini özlediyseniz bu uygulama ile bu özleminizi giderebilirsiniz. Bu uygulama ile sahur vakti alarm sesini davul sesi yaparak eski Ramazanları yad edebilirsiniz.

Android İçin Ramazan Davulu İndir

Yemeksepeti

Ülkemizde online yemek sektörünün neredeyse lider olan bu hizmetin Android sürümü ile iftar vakitlerine dilediğiniz yemeği sipariş edebilir ve iftar için yemek hazırlamanıza gerek kalmaz. Çünkü bazı zamanlar yorgun bir şekilde eve gelinebiliyor ve yemek yapmaya zamanınız ve gücünüz kalmayabiliyor.

Yemeksepeti İndir - Android
Android İçin Yemek Siparişi Verme Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android İçin Ramazan Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.