Android, iOS, Windows Phone İçin En İyi İngilizce Öğrenme Uygulamaları

Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerinizden ücretsiz olarak İngilizce öğrenebileceğiniz en iyi uygulamalar…

Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı Telefon ve Tabletten İngilizce Öğrenme

Günümüzde mobil cihazlar yani akıllı telefon ve tabletler hem eğlence hemde eğitim için önemli bir yere sahip. Bu konulardan birisi de hiç şüphesiz yabancı dil öğrenme. Başta İngilizce olmak üzere birçok yabancı dili mobil cihazlarımıza yüklediğimiz uygulamalar ile öğrenebiliyoruz. En azından büyük katkıları olabiliyor. Birçoğumuz İngilizceyi öğrenebilmek için hem maddi olarak hemde zaman olarak çok şey harcadık ve halende harcamaya devam etmekteyiz. Ama artık bu uygulamalar ile İngilizce öğrenmek en azından maddi olarak yük olmaktan çıkıyor. Çünkü bu konuda birçok ücretsiz uygulama mevcut. Biz bu yazımızda en iyi olarak bildiğimiz 3 uygulamayı sizlerle paylaşacağız. Eğer İngilizce öğrenmek istiyorsanız bu uygulamaları mutlaka deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar

En İyi İngilizce Öğrenme Uygulamaları

En İyi İngilizce Öğrenme Uygulamaları

Duolingo

İngilizce öğrenme alanında belki de en popüler uygulama diyebileceğimiz Duolingo uygulaması ile birçok yabancı öğrenebilirsiniz. Kendine özgü öğretme tarzı ile oldukça etkili bir uygulama. Üstelik birçok önemli üniversitelerin onayı almış ve ortak çalışmalar yürütülen bir uygulama.

Duolingo İndir - Android
Android İçin Yabancı Dil Öğrenme Uygulaması
Duolingo İndir - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Yabancı Dil Öğrenme Uygulaması
Duolingo İndir - Windows Phone
Windows Phone İçin Yabancı Dil Öğrenme Uygulaması

Busuu

Bu uygulama biraz daha eski bir uygulama ama alanında en başarılı uygulamalardan birisi. Bu uygulama ücretsiz bir uygulama ama daha ileri gitmek için maalesef ücret ödemek zorunda kalıyorsunuz. Eğer tamamen ücretsiz olsa idi belki alanında en iyi uygulama olacaktı.

Busuu - Android
Android İçin Yabancı Dil Öğrenme Uygulaması
Learn English with busuu! - iOS
iPhone, iPad, iPod touch için İngilizce Öğrenme Uygulaması

Memrise

İngilizce öğrenme konusunda kullanabileceğiniz bir diğer uygulama da bu uygulama. İnternet bağlantısı olmasa dahi kullanabileceğiniz bu uygulama size bir yandan dil öğretirken diğer yandan o ülke hakkında da birçok bilgiye sahip olmanızı sağlıyor.

Memrise - Android
Android İçin Yabancı Dil Öğrenme Uygulaması
Memrise - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Yabancı Dil Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android, iOS, Windows Phone İçin En İyi İngilizce Öğrenme Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.