Android Kitkat 4.4.2 Yenilikleri ve Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Android 4.4.2 Neler Sunuyor?

Google tarafından mobil işletim sistemi Android son olarak Kitkat 4.4 sürümüne güncellenmişti. Bir süre sonra Android Kitkat 4.4.1 güncellemesine yükseltilen işletim sistemi kısa bir aranın ardında bir daha Android 4.4.2 güncellemesine yükseltildi. Kısa sürede gelen üç güncelleme ile Google bütün açıkları kapatmış anlaşılan.

Sponsorlu Bağlantılar

Android Kitkat 4.4.2 güncellemesi şuan için sadece Nexus 4, Nexus 5, Nexus 7 ve Nexus 10 telefon ve tabletler için yüklenebilir durumda. Diğer marka telefonların bu güncellemeyi 2014 yılı içerisinde vereceği tahmin ediliyor.

Android Kitkat 4.4.2 güncellemesi en kısa süre içerisinde Nexus telefon ve tabletlere otomatik uyarı ile yüklenebilecek. Peki bu güncelleme ile neler değişecek? Android Kitkat 4.4.2 güncellemesi ne gibi yenilikler sunuyor?

Android Kitkat 4.4.2

Bu güncelleme ile birlikte gelen en önemli yenilik sesli e-poste bildirici için yapılan bazı güvenlik geliştirmeleri söz konusu. Aynı zamanda Nexus 5 için bazı kamera geliştirmeleri de bu güncelleme ile birlikte geliyor. Mesajlaşma kısmındaki sorunlarda tamamen giderilmiş durumda.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android Kitkat 4.4.2 Yenilikleri ve Özellikleri İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.