Android Manager for Windows

2.3.1.179

Android telefonunuzu Windows bilgisayarınızdan yönetmenizi sağlayan kullanışlı bir program.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows (Tümü)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 21.1 MB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 46
Sponsorlu Bağlantılar

Android Telefonu Bilgisayardan Yönetme Programı

Android Manager for Windows programı Android akıllı telefonlarını bir USB kablo veya Wi-Fi üzerinden bağlantı kurmanızı sağlayan bir programdır. Üstelik bir çok Android işletim sistemli akıllı telefonları desteklemektedir. Diğer bir deyişle Android telefonları direkt olarak bilgisayardan yönetmenize / kontrol etmenize yardımcı olan bir programdır. Hem küçük boyutlu hemde bilgisayarınızın performansını etkilemez.

Program sadece bir kaç sekmeden ve seçilen bilgilerin görüntüleneceği bir bölmeden oluşan son derece basit ve sade bir arayüze sahiptir. Dolayısıyla programı ilk kez kullansanız dahi kolaylıkla anlayacaksınız. Akıllı telefonunuz ve bilgisayar arasında ister USB kablosu ile isterseniz kablosuz bağlantı (wifi) ile bağlantı kurabilirsiniz. Üstelik bağlantıyı kurduktan sonra talimatlar ile her adımda yapılması gerekenleri göstererek size yardımcı olur.

Rehberdeki kayıt defterleri, telefon kayıtları ve mesajlar için yedek günlükler oluşturarak özel verilerinizi yönetmenize yardımcı olabilir. Böylece akıllı telefonunuz arızalansa ya da çalınsa dahi verileriniz bilgisayarda güvende olur. Diğer yandan anlık mesajlaşma uygulamaları ile göndereceğiniz mesajları bilgisayarınızdan da gönderebilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra ikonlar dahil telefonunuzun temasını da değiştirebilirsiniz.

Sonuç olarak Android akıllı telefonunuzu bilgisayardan tam olarak kontrol etmenizi ve değişiklikler yaparak verilerinizi kaydetmenizi sağlayan bir program.

Alternatif Android Yönetme Programları

Kies air - Android
Android için Kablosuz Olarak Bilgisayardan Telefona Girme Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Android Manager for Windows İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.