Android Telefona Uzaktan Bağlanma (Resimli Anlatım)

Android telefonunuza bilgisayar üzerinden bağlanma yada Android telefonunuzdan bilgisayarınıza bağlanmak istiyorsanız Teamviewer uygulamalarını kullanmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Teamviewer ile Telefonunuzu Yönetin

Bilgisayarınız üzerinden Android işletim sistemine sahip telefonunuza ya da telefonunuzdan bilgisayarınıza bağlanarak uzaktan kontrol sağlayabilir, cihazınızda istediğiniz tüm değişiklikleri yapabilirsiniz. Ayrıca bireysel kullanım için ücretsiz olarak sunulan Teamviewer ile bilgisayar – telefon arasında dilediğiniz veri transferini yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayardan Android Telefona Uzaktan Bağlanma

Bilgisayar ve Android işletim sistemine sahip telefonunuz arasında bağlantı kurmanızı sağlayan Teamviewer uygulaması ile cihazınıza uzaktan erişim sağlayabilir uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Uygulamanın kullanımına ilişkin anlatıma geçmeden önce Teamviewer programını indirin

TeamViewer
Ücretsiz Bilgisayarlar Arası Uzaktan Bağlantı Programı

Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra gerekli adımları uygulayarak kurulumu tamamlayın ve programı açarak aşağıda görselde de göreceğiniz ekrana gelin.

Android Telefona Uzaktan Bağlanma

Android işletim sistemine sahip telefonunuza Teamviewer QuickSupport yada TeamViewer for Remote Control uygulamasını indirin ve uygulamayı çalıştırın.

TeamViewer for Remote Control - Android
Android için Uzaktan Bilgisayara Erişme Uygulaması

Aşağıda yer alan görselde de görebileceğiniz gibi uygulamayı çalıştırdığınızda doğrudan ID’ye ulaşabileceğiniz bir ekran ile karşılaşacaksınız. Ekranda sunulan ID’yi telefonunuzu kontrol etmek için bilgisayarınızda açık olan Teamviewer programına girin ve telefonunuzdan gelen bağlantı penceresini onaylayın.

Android Telefona Uzaktan Bağlanma 2

Aksi bir durumda telefonunuzdan bilgisayarınıza uzaktan bağlantı kurmak isteseniz Teamviewer uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra aynı adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

Aşağıdaki videolarda bu işlemleri nasıl yapacağınız detaylı bir şekilde anlatılmış.

TeamViewer for Remote Control İle Bağlanma Videosu

Teamviewer QuickSupport İle Bağlanma Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android Telefona Uzaktan Bağlanma (Resimli Anlatım)” İçin 2 Cevap

  1. aptalın biri tlfonuma uzaktan bağlanıp tüm msj ve galerime giriyo ya çıldırıcam özelim kalmadı bu aptal şeyi nasıl iptal ederim yardımcı olun lütfen

Android Telefona Uzaktan Bağlanma (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.