Android Telefonda İstenmeyen Bildirimleri Kapatma

Android telefonunuza gelen bildirimlerden bunaldıysanız bunları kolay bir şekilde kapatabilirsiniz. Detaylar yazımızda…

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamaların İstenmeyen Bildirimleri Nasıl Kapatılır?

Android telefonunuzdaki herhangi bir uygulamanın bildirimlerinden rahatsız oluyorsanız bu bildirimleri kolayca kapatabilirsiniz. Bu yazımızda Android telefonundaki herhangi bir uygulamadaki bildirimlerin kolayca nasıl kapatılacağını size anlatmaya çalışacağız. En kolay yolu Android uygulama bildirimlerini kapatmak. Telefonunuzda sadece birkaç dokunuşla bu sorunu çözebilirsiniz. Öncelikle telefonunuzda Ayarlar’a gidin ve Uygulama Yöneticisi üzerine dokunun. Bildirim almak istemediğiniz uygulamaya girin. Uygulama bilgileri ayarları ekranında “Bildirimleri Göster” seçeneğini kaldırın yada “Bildirim” bölümüne girip “Engelle” seçeneğini seçin.

Sponsorlu Bağlantılar

Android Telefonların Bildirim Ekranında Çıkan Reklamlardan Kurtulma

Örnek; Asus Zenfone 2 Laser Telefon İçin;

1 – Ayarlar > Uygulamalar” yolunu izleyin. Bildirim almak istemediğiniz uygulama ya da oyunu bulun ve girin. “Bildirimler” bölümüne girin ve en üstteki “Tümünü Engelle” seçeneğini “Açık” yapın.

2 – “Ayarlar > Ses ve bildirim > Uygulama bildirimleri” yolunu izleyin ve bildirim almak istemediğiniz uygulamaya girip en üstteki “Tümünü Engelle” seçeneğini “Açık” yapın.

Uyarı: Birden çok uygulamadan rahatsız edici bildirimler alıyorsanız bildirimleri ayrı ayrı kapatın Çünkü bir Android uygulaması için bildirimleri kapattıktan sonra çok sayıda cazip fırsatları ve teklifleri kaçırabilirsiniz.

Bütün Bildirimleri Kapatmayın

İşte bu kadar kolay. Böylece, yukarıdaki adımları uygulayarak cihazınızdaki herhangi bir Android uygulaması için bildirimleri kolayca kapatabilirsiniz. Ancak uygulama bildirimlerini tamamen kapatmayı tavsiye etmiyoruz. Çünkü bazı kişiler size önemli haberler, fırsatlar ve teklifler sunabilirler.

Herhangi bir sorununuz olursa bize BİLDİRİN… 🙂

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android Telefonda İstenmeyen Bildirimleri Kapatma İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.