Android Telefonlarda ve Tabletlerde Resimlerle Video Nasıl Yapılır?

Android akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde fotoğraflarla nasıl video yapıldığını öğrenmek için yazımızı okuyun. Çok basit. Fotoğraflarınızı hareketlendirin.

Sponsorlu Bağlantılar

Çektiğiniz Resimlerden Kısa Filmler Yapın

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuzdan yada tabletinizden çektiğiniz fotoğrafları video halinde kısa film yapmak artık çok kolay. Avea Labs ve MIT Mobile ortaklığı ile geliştirilen FotoFilm isimli uygulaması sayesinde çektiğiniz fotoğrafların uygulamaya ekleyerek birbirinden güzel kısa filmler yapabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak oldukça basit. Ayrıca kısa filmlerinizi ister sadece kendiniz görün isterseniz paylaşın herkes görsün. Bu uygulama sayesinde Android cihazınızdan peşpeşe fotoğraflarınızdan kısa filmler oluşturabilir ve bunları filmleri herkesle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

FotoFilmlerinizi Paylaşın

Oluşturduğunuz kısa filmleri çevrenizdekilerle paylaşma seçeneğiniz de var. Bu uygulama sayesinde kendi fotoğraaflarınızın yönetmeniz olabilirsiniz. Uygulamayı açtığınız zaman en yeni kısa filmleri ve çevrenizdeki insanların yaptığı kısa filmleri görebilirsiniz.

FotoFilm - Android 2

Uygulamanın “Yeniler” menüsüne girdiğiniz zaman en son yüklenen kısa filmleri, “Yakındakiler” menüsünde ise çevrenizde paylaşılan kısa filmleri bulabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın en altında bulunan “FotoFilmler” kategorisinde herkesin paylaştığı fotofilmleri, yine uygulamanın en altında bulunan “FotoFilmlerim” kategorisinde sizin yaptığınız fotofilmleri görebilirsiniz.

FotoFilm - Android
Android için Kısa Film ve Slayt Gösterisi Yapma Uygulaması

Kendiniz FotoFilm Yapın

Siz sıfırdan bir FotoFilm yapmak istiyorsanız ekranın altında orta bölümde bulunan mavi renkli butona basmanınz yeterli. Ardından peşpeşe fotoğraflar çekin ve fotofilminizi oluşturun. FotoFilm oluştururken ekranın karelere bölme imkanınız da var. Böylece altın oranı yakalayabilirsiniz. Çektiğiniz resimler bittiğinde Tamam butonuna basın ve fotofilmi bitirin. Ardından fotofilminize isim verip işlemi bitirin.

FotoFilm nasıl yapılır

Beğendiğiniz FotoFilmleri Beğenin ve Paylaşın

FotoFilminizi bitirdikten sonra Android akıllı telefonunuzun veya tabletinizin menü butonuna basıp paylaşıma açabilirsiniz. Uygulamada yayınlanan fotofilmleri beğenirseniz ekranın üstünde kalp işaretine basarak beğenebilirsiniz. Ayrıca yine beğendiğiniz fotofilmleri isterseniz paylaşabilirsiniz. Uygulamanın yanı sıra bütün fotofilmleri www.fotofilm.com.tr adresinde de görebilirsiniz. Bu uygulama ile fotoğraflarınıza hayat verebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android Telefonlarda ve Tabletlerde Resimlerle Video Nasıl Yapılır? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.