Android Uygulama ve Oyunları Bilgisayarda Çalıştırma Yöntemleri

Android oyunları ve uygulamaları bilgisayarda çalıştırmak için Android emülatörlerine ihtiyacınız var. Biz de sizlere en iyi Android emülatörlerini tanıtıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Android Uygulama ve Oyunları Çalıştıran Emülatörler

Android işletim sistemine sahip telefon ya da tabletlerde oynadığınız oyunları bilgisayar üzerinde oynamak ya da kullanmak istemez misiniz? Telefon ve tabletlerin en büyük problemi olan şarj sorunu, emülatör kullanılarak ortadan kaldırılıyor. Aşağıda Android uygulama ve oyunları bilgisayarda çalıştırabileceğiniz emülatörler hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bluestacks

En sık kullanılan Android emülatörlerden birisi olan Bluestacks Android uygulama ve oyunları bilgisayarınızda çalıştırmanıza imkan tanıyor. Programla ilgili yapılan eleştirilerde server kaynaklı sorunların yoğunlukta olduğu ve bağlantı problemlerinin yaşanabildiği söyleniyor.

BlueStacks App Player
Android Oyun ve Uygulamaları Windows'da Çalıştırma

bluestacks 1

Jar of Beans

Yine sık kullanılan emülatörlerden birisi olmasına karşın oyunların hızlı çalışmaması nedeniyle son dönemde popülerliğini yitirdiğini söyleyebiliriz.

jar_of_beans nedir

Youwave

Listemizde belki de enler arasına girebilecek bir emülatör olan Youwave, oldukça iyi bir performansa sahip olmakla birlikte son derece stabil çalışıyor. Fakat uygulamanın ücretli olması en önemli dezavantaj olarak öne çıkıyor.

YouWave
Windows PC için Android Emülatörü

YouWave for Android kur

Genymotion

Listemizde son sırada yer versek de aslında Genymotion, adı duyulmamasına rağmen en iyi emülatör olarak öne çıkıyor. Diğer emülatörlerden daha kaliteli olması yanında stabil bir yapıda çalışması da dikkat çekiyor. Oldukça basit bir kuruluma sahip emülatörü indirdikten sonra Android uygulama ve oyunları bilgisayarınızda çalıştırmaya başlayabilirsiniz.

Genymotion
Bilgisayarda Android Uygulamaları Çalıştırma Programı

Genymotion kur

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android Uygulama ve Oyunları Bilgisayarda Çalıştırma Yöntemleri İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.