Android ve iOS İçin BBM Çıktı! Hemen İndirin!

Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry Messenger (BBM) iOS ve Android’e Geldi!

BlackBerry‘nin en popüler mesajlaşma uygulaması olan ve BlackBerry kullanıcıları tarafından yoğun bir şekilde kullanılan BBM uygulaması en sonunda iOS ve Android işletim sistemleri için de yayımlandı. iOS, Android ve BlackBerry platformları arasında mesajlaşmanızı sağlayan BBM uygulaması Google Play ve AppStore‘da yayınlandı.

Sponsorlu Bağlantılar

BBM yani BlackBerry Messenger uygulaması yaşanan sorunlar nedeniyle ertelenmişti ve en sonunda uygulama resmen yayınlandı. Yaz ayı içerisinde geleceği duyurulan uygulamanın başı problemlerden kurtulmamış ve bugüne kadar ertelenmişti. Nihayet BBM (BlackBerry Messenger) uygulaması sorunlardan arındırıldı ve ücretsiz bir şekilde indirilmeye sunuldu.

Cep telefonu numarası yada e-posta adresi yerine PIN adı verilen bir sistemi kullanan BBM uygulaması Android, iOS ve BlackBerry cihazlar arasında mesajlaşmanızı, resim, dosya ve sesli notlar göndermenizi sağlıyor.

BBM Android ve iPhone

BBM uygulamasının yani BlackBerry Messenger uygulamasının benzerleri karşısında yani WhatsApp MessengeriMessageMessageMELine ve WeChat gibi uygulamalar arasında nasıl bir yer edineceğini hep beraber bekleyip göreceğiz.

  • Android için uygulamayı indirin: BBM
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android ve iOS İçin BBM Çıktı! Hemen İndirin! İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.