Android ve iPhone İçin En İyi Koşu Oyunları!

Sponsorlu Bağlantılar

Koşma Oyunu Severler İçin

Mobil dünyanın en beğenilen oyunlarından birisi de koşma oyunlarıdır. Macera ve aksiyonu bol koşma oyunları hem Android telefonlar hemde iOS platformunda en çok indirilen oyunlar arasında yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle sonsuz koşu oyunu olarak bilinen birbirinden güzel koşu oyunlarından birini oynamak istiyorsanız ve bildiğiniz koşu oyunları Temple Run ile sınırlı ise yanılıyorsunuz. Şimdi sizlere en popüler koşma oyunlarını sıralayacağız.

1.Canabalt

En iyi oyunlar listesinde yer alan ve Flash tabanlı bir oyun olan Canabalt, 2009 yılından bugüe kadar popülerliğini koruyan bir oyundur. Oldukça güzel bir koşu oyunudur. Kesinlikle denemelisiniz.

Canabalt

2.Temple Run 2

Hemen hemen her mobil kullanıcının haberdar olduğu Temple Run oyununun ikinci versiyonu ilk versiyonuna göre oldukça heyecanlı ve ek özellikler sunuyor. Koşarak altınları topladığınız oyunda hiç sıkılmayacaksınız.

Temple Run iPhone

3.Grim Joggers

Çok ilginç ve eğlenceli bir oyun da Grim Joggers isimli oyun. Bu oyunda tek bir koşucuyu kontrol etmiyorsunuz. Bu oyunda 20 koşucuya kadar kontrol edebiliyorsunuz. Çok dikkatli olmanız lazım çünkü tek bir dokunuşla hepsi aynı hareketi yapacak. Mesala zıplayacak.

Grim Joggers

4.Agent Dash

Ödüllü bir oyun olan Agent Dash, çok beğenilen ve milyonlarca oyunsever tarafından indirilen oyunlardan bir tanesi. Oyunda ajanınızın engelleri aşmasını sağlıyorsunuz. Oyunun Facebook entegrasyonu ile farklı platformlarda aynı hesap ile oynayabilirsiniz.

Agent Dash

5.Jetpack Joyride

Farklı bir koşu oyunu da Jetpack Joyride olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyunda laboratuvardan kaçmaya çalışıyorsunuz. Çünkü kurşun aran Jetpack’dan kendinizi korumalısınız. Aynı zamanda elektrik yüklü bariyerler ve roketlere dikkat etmelisiniz.

Jetpack Joyride

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android ve iPhone İçin En İyi Koşu Oyunları! İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.