Android’de Hotspot Shield VPN Nasıl Kullanılır? (Resimli Anlatım)

Android akıllı cihazlarda yasaklı sitelere girmenizi sağlayan Hotspot Shield VPN uygulamasını nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız öğrenin.

Sponsorlu Bağlantılar

Android için VPN Programı

Windows ve Mac gibi masaüstü sürümlerinden sonra mobil cihazlarda da kullanılmaya başlanan Hotspot Shield VPN, internet üzerinde mobil cihazınız ile güvenli gezinti yapmanızı sağlayan yardımcı uygulamalardan birisidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Android işletim sistemli aygıtınız üzerinde uygulamayı kullanmak için öncelikle Google Play Store’a girin ve uygulamayı aygıtınıza indirin.

Hotspot Shield VPN - Android
Android için Engelli Yasaklı Sitelere Giriş Uygulaması

Bağlantınızı Hotspot Shield VPN ile Koruyun

Google Play Store üzerinde aygıt ve modele bağlı olarak indireceğiniz Hotspot Shield VPN uygulamasını kurulum sonrasında açın.

hotspot shield vpn 1

Uygulamaya girdiğinizde sizi ilk olarak aşağıda ki gibi bir ekran karşılayacaktır. Bu ekran üzerinde “Evet, bağlantımı koru!” butonuna tıkladığınızda güvenli gezinti modu açılacaktır.

hotspot shield vpn 2

Güvenli gezinti modunda Android işletim sistemli aygıtınızın ne kadar süredir korunduğu, hangi konum üzerinde gezinti yaptığınızı ve aktif olarak giden – gelen veri miktarını görebilirsiniz.

hotspot shield vpn 3

Hotspot Shield VPN uygulaması ücretsiz olmasına rağmen reklam içermektedir. Dilerseniz, uygulamanın ücretli sürümünü satın alarak daha fazla özelliğe ulaşabilir ya da reklamsız kullanım ile internet üzerinde daha rahat gezinti yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android’de Hotspot Shield VPN Nasıl Kullanılır? (Resimli Anlatım)” İçin 2 Cevap

    1. Başka bir VPN uygulaması kullanın. Hotspot Shield VPN bir süre kullandıktan sonra sizi ücretli sürümü kullanmanız için zorluyor. Zenmate uygulaması da reklamlar ile bir süre sonra sizi boğuşturuyor. Ama Betternet VPN uygulaması bildiğim kadarıyla güvenli ve sorunsuz. Denemeniz de fayda var.

Android’de Hotspot Shield VPN Nasıl Kullanılır? (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.