Andy

Son Sürüm

Bilgisayarınıza ücretsiz olarak Android emülatörü kurabileceğiniz bir program. Böylece Android uygulama ve oyunları bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8.1/8, 7
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Sürüme göre değişir
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 3.178
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayara Android Oyun Uygulama Kurma Programı

3.31/5, Toplam: 13 kişi

Andy yada Andyroid programı, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir Android emülatör programıdır. Her an Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için yeni oyunlar ve uygulamalar çıkmakta. Ama insanlar ise özellikle bazı android oyunlarını bilgisayarlarında oynamak istemekteler. İşte Andy emülatörü de bu işi yapmakta. Yani Android cihazınızda kullandığınız uygulamaları ve oynadığınız oyunları eğer bilgisayarlarınızda görmek istiyorsanız Andy emülatörünü deneyin.

Çünkü sizin bu ihtiyacınıza cevap verecek bir program. Android cihazlar için yayınlanmış her türlü oyun ve uygulamayı bu program sayesinde bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz. Andy emülatörünü bilgisayarınıza ilk kurduğunuz zaman bazı ayarları ayarlamanız gerekiyor. Bu ayarlar Android işletim sistemi kurarken ki ayarlar ile aynı. Yani sanki bir akıllı telefon veya tablete Android işletim sistemi kuruyormuş gibi.

Android işletim sisteminizi kurduktan sonra Google hesabınızla oturum açın ve sonrasında bilgisayarda Android işletim sisteminin keyfini çıkarın. Andy programını kurmak da kullanmak da oldukça kolay. Android keyfini bilgisayarınıza taşıyan bu emülatörü mutlaka deneyin. Ücretsiz olarak yayınlanan bu Android emülatörü, alanında en iyilerden birisi.

Sponsorlu Bağlantılar

Andy Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Andy İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.