Angry Birds Go!

Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 2.3.3 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 322 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 78
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Angry Birds Yarış Oyunu

Piggy Adası’nda yokuş aşağı yarışa hoşgeldiniz. Angry Birds oyununun en sevilen karakterlerinin yer aldığı yarışlara sizde katılın. Hem yarışın hemde domuzcukları fırlatın. Ama tehlikeli yollara ve yaramaz rakiplere dikkat edin. Lider olmak için özel güçlerinizi kullanın. Bubbles, Chuck, Red, Bomb, Stella, Blues, Terence, Hal, Matilda gibi kahramanlarımız ile Corporal Pig, Moustache Pig ve King Pig domuzları yine karşı karşıya. Bitmek bilmeyen bu yarışa ortak olun.

Oyunda arabalarınızı, süper kahramanınızı seçtikten sonra yarışa başlıyorsunuz. Ama yarıştığınız yollar hem tehlikelerle dolu hemde süper güç paketleri ile dolu. Yollarda bulunan bu süper güç paketlerini rakiplerinizden önce alın ve en öne siz geçin.

Şimdiye kadar olan Angry Birds versiyonlarından çok farklı bir oyun ile karşımıza çıkan Angry Birds Go! artık bir yarış oyunu. Şimdiye kadar olan versiyonları Angry Birds Seasons, Angry Birds Rio, Angry Birds Chrome, Angry Birds Space, Angry Birds Friends, Angry Birds Turkey, Angry Birds Star Wars, Angry Birds Heikki, Angry Birds Trilogy, Angry Birds Toons ,Angry Birds Ultrabook™ Adventure, Bad Piggies , Angry Birds Star Wars 2 idi. Bütn bu versiyonlarında her zaman domuzlara kahraman kuşlarımızı fırlatıyorduk. Şimdi ise onlarla yarışıyoruz.

“Angry Birds Go!” Video

Sponsorlu Bağlantılar

Angry Birds Go! Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Angry Birds Go! İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.