Angry Birds Go! – BlackBerry

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi BlackBerry
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 58 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 19
Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry İçin Yeni Angry Birds Yarış Oyunu

BlackBerry cihazlar için Angry Birds oyununun yeni ve en son serisi olan Angry Birds Go! oyunu bu kez çok farklı ve yine ücretsizdir. BlackBerry işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bu oyunda kızgın kuşların yeni macerası Piggy Adası üzerinde geçiyor. Çılgınca bir yarışa başlayan kızgın kuşlarımız bu defa kendilerini pistlerde buluyor. Domuzlarla kızgın kuşlarımızın macerasını yarış pistlerine taşıyan Angry Birds Go oyununu BlackBerry cihazınızda denemelisiniz.

BlackBerry işletim sistemli cihazlar için hazırlanmış bu oyunda domuzlarla yarışırken onları yarış dışında bırakmaya çalışıyorsunuz. Yarışa kuşlarımızı fırlatarak başlatmanız da ilginç bir özellik. BlackBerry cihazınızda eğlenceye doyacağınız bu oyun, farklı pistlerde ve tehlikeli yollarda yarışırken aynı zamanda karşınıza çıkan altınları da topluyorsunuz. Bu altınlar ile arabanızı geliştirebilir ve yeni arabalar alabiliyorsunuz.

Artık Android, İOS ve Windows Phone işletim sistemleri ile beraber BlackBerry işletim sistemli cihazlar için de geliştirilen bu oyun oldukça eğlenceli olacak. Boyutunun 55 MB gibi biraz fazla ama yine indirin ve oynayın. Tamamen ücretsizdir.

“Angry Birds Go!” Ekran Görüntüleri

Angry Birds Go Angry Birds Go 3 Angry Birds Go 2 Angry Birds Go 1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Angry Birds Go! – BlackBerry İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.