Angry Birds Goal!

Son Sürüm

Android cihazlarınızda eğlenerek oynayacağınız taktiksel futbol müsabakası şeklinde bir kızgın kuşlar oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 4.1 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 72 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 92
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Kızgın Kuşlar Futbol Oyunu

Angry Birds Goal! oyunu Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş Rovio’nun yeni kızgın kuşlar oyunu. Adından da anlaşılacağı gibi bir futbol müsabakası tarzındaki bu oyun bilindik kızgın kuşlar oyunu tarzından çok farklı. Oyun daha çok taktiksel bir futbol anlayışı ile yapılmış.

Android cihazlarınızdaki bu oyunda birisi kızgın kuşların takımı Mighty Feathers diğeri ise yeşil domuzların takımı Olympig FC takımı olmak üzere iki takım var. Bu oyunun bir de hikayesi var. Kızgın kuşların takımı ligde zor günler yaşıyor ve küme düşme tehlikesi var. Takımı bu durumdan kurtaracak bir yıldız arayışı içindeler. İşte bu noktada siz devreye giriyorsunuz. Yani takımın yıldızı siz oluyorsunuz.

Android cihazınızda severek oynayacağını bu oyunu oynarken tıpkı menajerlik oyunu gibi maç arka planda oynanıyor ve siz izleyemiyorsunuz ama kritik anlarda maç ekrana geliyor ve sizden doğru bir pas vererek gol yapmanız isteniyor. Yani asist yapmalısınız. Veya ekranda bir anda kaleci ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Bu anda da düzgün bir şutla gol atmalısınız. Android platformu için yayınlanan bu oyun google Play’de görülmesine rağmen henüz indirilebilir durumda değil. Ama birkaç haftaya kadar indirilebilecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Angry Birds Goal! İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.