Apache OpenOffice

4.1.3

Çok kapsamlı bir Ofis paketi olan OpenOffice programı sayesinde yazılarınızı yazabilir, tablolar oluşturabilir, sunumlar hazırlayabilir, çizimler yapabilir ve formüller oluşturabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

 • Lisans Ücretsiz
 • İşletim Sistemi Windows 10, 8, 7, Vista,
 • Dil Türkçe
 • Üretici
 • Boyut 122 MB
 • Tarih 8 sene Önce
 • İndirme Sayısı 226
Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe Ücretsiz Ofis Yazılım Paketi

 • Açık kaynak kodlu ve ücretsiz
 • Ofis yazılımlarının hepsi bir arada ve daha fazlası

Oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan ve açık kaynak kodlu bir yazılım olarak sunulan Apache OpenOffice, ücretsiz ofis özelliklerini içeren bir programdır. Her platform üzerinde uyumlu çalışan, ücretsiz bir yazılım olmasına karşın oldukça gelişmiş olan OpenOffice paket içerisinde yazı işlemcisinden, tablolama programına, tanıtım yöneticisinden çizim yardımcılarına kadar pek çok teknik detayı içermektedir.

Ücretsiz ve Kullanıcı Dostu OpenOffice

Her geçen gün kendini geliştirmeye devam eden, amatör kullanıcılarda profesyonel kullanıcılara kadar geniş bir kitleye hitap eden OpenOffice, gelişmiş ofis yazılımları kadar önemli bir içeriğe sahiptir. Yine eklentiler ve güncellemeler ile sürekli desteklenen yazılım hali hazırda iş ve ticari kullanımlar içinde oldukça uygundur. Paket içerisinde yer alan yazılımlar ise şu şekilde sıralanmaktadır.

 1. Sözcük İşlemci (Word Benzeri)
 2. Hesap Tablosu (Excell Benzeri)
 3. Sunum Yazılımı (Microsoft PowerPoint Benzeri)
 4. Veritabanı (Microsoft Access Benzeri)
 5. Çizim (CorelDRAW Benzeri)
 6. Denklem Düzenleyicisi

Writer, kelime işlemci olup profesyonel kelime işlemci yazılımları ile rekabet edebilecek düzeye sahiptir. Calc, bir hesap tablosu olmasına rağmen yeni başlayanlar için oldukça sıcak bir karşılama sunuyor. Impress ile sunumlarınıza göz atarken Draw ile amatör ruhunuzu ortaya çıkararak profesyonel çizimler yapabilirsiniz.

Ayrıca programın Türkçe Dil Paketini de indirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Ücretli ofis programlarına alternatif olarak geliştirilen OpenOffice programı özellikle Microsoft Office yazılıma alternatif olarak geliştirildi. Bütün ofis yazılımları ve daha fazlasını ücretsiz ve Türkçe dil seçeneği ile bu programda bulabileceksiniz.

Benzer Program ve Uygulamalar

Apache OpenOffice İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.