Apk Downloader Extension – Android

Android cihazınızın desteklemediği uygulamaların ve oyunların APK dosyalarını indirebileceğiniz güzel bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.5 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 303
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Uygulamaların ve Oyunların APK Dosyalarını İndirme Uygulaması

Apk Downloader Extension uygulaması, adından da anlaşılacağı gibi bir APK indirme uygulamasıdır. Android cihazlar için gerekli bütün uygulama ve oyunları Google Play mağazasından indirmekteyiz. Ama Android işletim sistemli akıllı telefonumuz veya tabletimiz için bazı uygulama ve oyunları yükleyemiyoruz. Bunun nedeni kullandığımız akıllı telefon veya tabletimizin kapasitesi. Ama bazı insanlar herşeye rağmen Android akıllı telefonunun veya tabletinin desteklemediği uygulamayı veya oyunu indirmek istiyor.

Böyle durumlarda Apk Downloader Extension uygulaması devreye giriyor. Apk Downloader Extension uygulaması sayesinde Android akıllı telefonunuzun veya tabletinizin desteklemediği uygulamayı veya oyunu .apk uzantısı olarak indirebilirsiniz. Ardından bu .apk uzantılı dosyayı çalıştırarak Android cihazınıza kurabilirsiniz. Apk Downloader Extension uygulamasını kullanarak uygulamaların veya oyunların dosyalarını .apk olarak indirmek için yapmanız gerekenler şöyle;

Uygulamayı veya oyunu internet tarayıcı ile açmak. Ardından ekrandaki paylaş butonu dokunun ve Apk Downloader Extension ile açın. Bu işlemlerden sonra karşınıza çıkan “Get” butonuna dokunun. Artık uygulamanız veya oyununuz APK olarak indirecektir.

ÖNEMLİ: Apk Downloader Extension UYGULAMASININ ÇALIŞMASI İÇİN GOOGLE PLAY SERVİCES YÜKLÜ OLMALIDIR. AYNI ZAMANDA Apk Downloader Extension UYGULAMASI SADECE ÜCRETSİZ UYGULAMA VE OYUNLARDA KULLANILABİLİR.

“Apk Downloader Extension” Ekran Görüntüleri

Apk Downloader Extension-a1 Apk Downloader Extension-a2 Apk Downloader Extension-a3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Apk Downloader Extension – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.