Apple, iOS 11’de GIF Desteği Ekledi

Apple, uzun süredir kullanıcıların ısrarla istedikleri GIF özelliğini iOS 11 ile getirdi. iOS 11 kullanan iPhone telefonlar artık Gif desteğine kavuştu.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, Gif Özelliğine Kavuştu

Şirketin en son mobil yazılım güncellemesi olan iOS 11 ile Apple, nihayet iPhone’unuza yerel GIF desteği ekliyor. Şirket, WWDC’deki bu özelliğinden bahsetmese de, yeni işletim sistemini test eden geliştiriciler yeni özelliği keşfetti. GIF desteği birkaç yıldır Apple’ın en çok talep edilen özelliklerinden biri olduğu için keşif, kullanıcılar için her yerde heyecan verici bir olarak karşılanacak.

Sponsorlu Bağlantılar

GIF desteği, iOS 11’i genel olarak mobil kullanıcılar için daha pürüzsüz bir deneyim haline getirecek birçok küçük özellikten biridir. iOS 11 şu anda geliştirici beta modundadır ve sonbahara kadar tüm kullanıcılar tarafından kullanılamayacağı için özellik herkese açık hale gelmeden önce ayarlanabilir.

GIF İçin Ayrı Bir Albüm Olacak

Yeni güncelleme ile GIF’ler artık Fotoğraflar’da doğrudan görüntülenecek ve grafikler “Animasyonlu” adında özel bir albüme sahip olacaklar. Daha önce, kullanıcılar yalnızca mesajlaşma platformlarındaki ve üçüncü taraf uygulamaları GIF’leri görüntüleyebiliyordu. Özellik Reddit üzerinde fark edildi.

İşte bazı GIF’ler;

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Apple, iOS 11’de GIF Desteği Ekledi İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.