AppLock

Son Sürüm

Android akıllı telefonlarınızdaki ve tabletlerinizdeki bütün alanları kilitleyeceğiniz faydalı bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 179
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Dosya Şifreleme (Kilitleme) Uygulaması

AppLock uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir dosya şifreleme uygulamasıdır. Android akıllı telefonlarımız yada tabletlerimiz de bulunan dosyalarımızı, resimlerimizi, videolarımızı, kısa mesajlarımızı (SMS) yani özellerimizi sizden habersiz kimse görmesin istiyorsanız AppLock uygulaması tam size göre.

Diğer yandan ise anne ve babaları ilgilendiren bir uygulama. Çünkü akıllı telefonlar ve tabletler çıktıktan sonra evlerimizde özellikle anneler çocukları ağlamasınlar, şımarmasınlar diye ellerine mobil cihazlarını vermekteler. Bir süre sonra çocuklar zorla annelerinin yada babalarının mobil cihazlarını istemekteler. Böyle durumlarda Android cihazınızı çocuklara verdiğiniz zaman çocuğunuz yanlışlıkla telefon rehberine girip birilerini arayabiliyor, kısa mesaj (SMS) gönderebiliyor, galeriden resim, video silebiliyor ve daha bir çok şey.

Hal böyle olunca çocuklarınızın bu gibi şeyleri yapmasını engellemek için AppLock uygulamasını Android cihazınıza kurun ve çocuğunuzun girmesini istemediğiniz yerleri kilitleyin. Bu uygulamayı Android cihazınıza kurduğunuz zaman sizden şifre istemektedir. Bu şifreyi ister harf ve sayı ile girin isterseniz şekil çizerek girin. Size kalmış bir durum. Daha sonra telefonunuzdaki bütün alanların listesini göreceksiniz. Buradan istediğiniz alanın karşısındaki çubuk ile ister kilitleyin ister kilitlemeyin.

Daha sonra gerek siz olun gerek çocuğunuz olsun gerekse başkaları olsun kilit koyduğunuz alana girerken mutlaka o şifreyi girmeniz gerekir. Aynı zamanda internetten bir oyun yada uygulama indirdiğiniz zaman indirme bittikten sonra AppLock uygulaması size kilit koyulup koyulmayacağını sorar. Eğer kilit olsun seçeneğini seçerseniz AppLock uygulaması internetten indirdiğiniz o uygulama yada oyuna da kilit koyacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

AppLock İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.