Arabalar: Şimşek Hızı

Son Sürüm

Arabalar animasyon filminin resmi oyunu ve Şimşek McQueen artık Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarınızda.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8.1
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 110 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 3.924
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8.1 İçin Şimşek McQueen Yarış Oyunu

4.67/5, Toplam: 6 kişi

Arabalar: Şimşek Hızı Oyunu

Orjinal adıyla Cars: Fast as Lightning olan Arabalar: Şimşek Hızı oyunu artık Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarda. Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarda oynayacağınız bu oyun Arabalar animasyon filminin resmi oyunudur ve ünlü oyun yapımcısı Gameloft tarafından geliştirilmiştir. apps.microsoft.com mağazasında yayınlanan bu oyunda Radyatör kasabasında geçmekte bu kasabada bir yarış şenliği düzenlenmektedir. Şimşek McQueen ve Mater da bu yarış şenliğine katılmakta ve yarışlar yapmaktalar.

Oyunda yarışacağınız yarış pistini siz inşa ediyorsunuz. Tabi bu yarış pistini yarış kazandıkça yapıyorsunuz. Yani her yarış kazanmanızda pistin bir bölgesini yapmış oluyorsunuz. Yarış esnasında Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarınızın ekranında sizi yönlendirmek için bazı resimler çıkıyor. Örneğin yukarı dğru ok işareti gördüğünüzde Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarınızın ekranında farenizi yukarı doğru kaydırmalısınız. Virajlara geldiğinizde dikkatli olmalısınız. Eğer barikatlara çarparsanız Şimşek McQueen’in hızı yavaşlar ve dolayısıyla rakibiniz de sizi geçiyor.

Hem Arabalar hemde Arabalar 2 animasyon filmlerindeki karakterleri göreceğiniz bu oyunda birbirinden zorlu yarışlar sizi bekliyor. Bütün bunların yanı sıra Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarda eğlenerek oynayacağınız bu oyunda arabanızı özelleştirme imkanınızda var.

Arabalar: Şimşek Hızı Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Arabalar: Şimşek Hızı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.