Arabalar: Şimşek Hızı

Son Sürüm

Android cihazlarınızda Arabalar animasyon filminin resmi oyununda ana karakterimiz Şimşek McQueen’in macerasına sizde katılın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 23 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 4.112
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Şimşek McQueen Oyunu

5/5, Toplam: 10 kişi

Arabalar: Şimşek Hızı oyunu yada orjinal adı ile Cars: Fast as Lightning oyunu Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir yarış oyunudur. Arabalar animasyon filminin resmi oyunu olan bu oyun ünlü oyun yapımcısı Gameloft tarafından geliştirildi. Google Play mağazada yayınlanan bu oyunda Radyatör kasabasında düzenlenen bir yarış şenliğine katılıyorsunuz. Şimşek McQueen’e eşlik eden araba ise filmde olduğu gibi Mater.

Oyunda yarışacağınız yarış pistini siz inşa ediyorsunuz. Tabi bu yarış pistini yarış kazandıkça yapıyorsunuz. Yani her yarış kazanmanızda pistin bir bölgesini yapmış oluyorsunuz. Yarış esnasında ekranda sizi yönlendirmek için bazı resimler çıkıyor. Örneğin yukarı dğru ok işareti gördüğünüzde parmağınızı ekranda yukarı doğru kaydırmalısınız.

Ayrıca ekrandaki gaz pedalına sürekli olarak basılı tutuyorsunuz ama virajlarda parmağınızı gaz pedalından çekmezseniz Şimşek McQueen yan barikatlara çarpıyor ve hızı yavaşlıyor. Böyle olunca da rakibiniz sizi geçiyor. Hem Arabalar hemde Arabalar 2 animasyon filmlerindeki karakterleri göreceğiniz bu oyunda birbirinden zorlu yarışlar sizi bekliyor. Bütün bunların yanı sıra arabanızı özelleştirme imkanınız da var.

Arabalar: Şimşek Hızı Video

Sponsorlu Bağlantılar

Arabalar: Şimşek Hızı Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Arabalar: Şimşek Hızı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.