Arabalar: Şimşek Hızı

Son Sürüm

Arabalar animasyon filminin resmi oyunu artık iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 95.9 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.212
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Yarış Oyunu

2.33/5, Toplam: 3 kişi

Cars: Fast as Lightning orjinal adıyla Arabalar: Şimşek Hızı oyunu artık iOS cihazlarda. iOS cihazlarınızda oynayacağınız bu oyun Arabalar animasyon filminin resmi oyunudur ve ünlü oyun yapımcısı Gameloft tarafından geliştirilmiştir. App Store’da yayınlanan bu oyunda Radyatör kasabasında düzenlenen bir yarış şenliğine katılıyorsunuz.

Şimşek McQueen’e eşlik eden araba ise filmde olduğugibi Mater. Oyunda yarışacağınız yarış pistini siz inşa ediyorsunuz. Tabi bu yarış pistini yarış kazandıkça yapıyorsunuz. Yani her yarış kazanmanızda pistin bir bölgesini yapmış oluyorsunuz. Yarış esnasında ekranda sizi yönlendirmek için bazı resimler çıkıyor. Örneğin yukarı dğru ok işareti gördüğünüzde parmağınızı iOS cihazınızın ekranında yukarı doğru kaydırmalısınız. Ayrıca iOS cihazınızın ekranındaki gaz pedalına sürekli olarak basılı tutmalısınız. Ama viraja geldiğinizde parmağınızı gaz pedalından çekmelisiniz. Aksi taktirde Şimşek McQueen yan barikatlara çarpar ve hızı yavaşlar. Böyle olunca da rakibiniz sizi geçiyor.

Hem Arabalar hemde Arabalar 2 animasyon filmlerindeki karakterleri göreceğiniz bu oyunda birbirinden zorlu yarışlar sizi bekliyor. Bütün bunların yanı sıra iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde eğlenerek oynayacağınız bu oyunda arabanızı özelleştirme imkanınızda var.

NOT: OYUN MAĞAZADAN KALDIRILDIĞI İÇİN BENZER OYUNLARIN BULUNDUĞU SAYFAYA YÖNLENDİRİLECEKSİNİZ.

Arabalar: Şimşek Hızı Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Arabalar: Şimşek Hızı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.