Arabalar: Şimşek Hızı

Son Sürüm

Arabalar animasyon filminin resmi oyunu ve Şimşek McQueen artık Windows Phone cihazlarınızda.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 101 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 327
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Arabalar Filmi Şimşek McQueen Oyunu

Orjinal adıyla Cars: Fast as Lightning olan Arabalar: Şimşek Hızı oyunu artık Windows Phone cihazlarda. Windows Phone cihazlarınızda oynayacağınız bu oyun Arabalar animasyon filminin resmi oyunudur ve ünlü oyun yapımcısı Gameloft tarafından geliştirilmiştir. Windows Phone mağazada yayınlanan bu oyunda Radyatör kasabasında geçmekte bu kasabada bir yarış şenliği düzenlenmektedir. Şimşek McQueen ve Mater da bu yarış şenliğine katılmakta ve yarışlar yapmaktalar.

Oyunda yarışacağınız yarış pistini siz inşa ediyorsunuz. Tabi bu yarış pistini yarış kazandıkça yapıyorsunuz. Yani her yarış kazanmanızda pistin bir bölgesini yapmış oluyorsunuz. Yarış esnasında Windows Phone cihazınızın ekranında sizi yönlendirmek için bazı resimler çıkıyor. Örneğin yukarı dğru ok işareti gördüğünüzde parmağınızı Windows Phone cihazınızın ekranında yukarı doğru kaydırmalısınız. Ayrıca Windows Phone cihazınızın ekranındaki gaz pedalına sürekli olarak basılı tutmalısınız. Ama viraja geldiğinizde parmağınızı gaz pedalından çekmelisiniz. Aksi taktirde Şimşek McQueen yan barikatlara çarpar ve hızı yavaşlar. Böyle olunca da rakibiniz sizi geçiyor.

Hem Arabalar hemde Arabalar 2 animasyon filmlerindeki karakterleri göreceğiniz bu oyunda birbirinden zorlu yarışlar sizi bekliyor. Bütün bunların yanı sıra Windows Phone cihazlarınızda eğlenerek oynayacağınız bu oyunda arabanızı özelleştirme imkanınızda var.

Arabalar: Şimşek Hızı Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Arabalar: Şimşek Hızı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.