Archery Tournament

Son Sürüm

Android cihazlarınızda eğlenerek oynayabileceğiniz ücretsiz bir okçuluk oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 6.8 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 329
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Okçuluk Oyunu

4/5, Toplam: 4 kişi

Archery Tournament oyunu Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir okçuluk oyunudur. Tamamen ücretsiz olan bu oyunda birçok farklı tekniklerle okçuluk yeteneğinizi gösteriyorsunuz. Gerçekçi bir oynanış tarzına sahip bu oyunun oyun grafikleri de oldukça başarılı. İster Android cihazınıza karşı isterseniz gerçek kişilere karşı oynayabileceğiniz güzel bir oyun.

Oyunda birçok okçuluk turnuvaları bulunmakta. İsterseniz antrenman yaparak isterseniz antrenmansız olarak bu turnuvalara katılabilirsiniz. En iyi okçularla yarışacağınız bu oyunda isterseniz özel turnuvalarda yapabilirsiniz. Oyuna ilk başladığınızda hedefiniz yakın ve okunuza etki edecek herhangi olumsuz bir durum yok. Ama hedefleri vurup puanları almaya başladıkça hedefiniz izden uzaklaşıyor ve rüzgar devreye giriyor.

Hedefin tam ortası sarı renkte ve bu rengin olduğu bölgeye atış yaptığınızda 10 puan alıyorsunuz. Hedefin dışına doğru gittikçe puanınızda düşüyor. Süreniz ise 10 saniye. Eğer 10 saniye içinde okunuzu fırlatmazsanız o atışınızdan herhangi bir puan alamıyorsunuz. Aynı anda 8 oyuncuya kadar oynanabiliyor. Örneğin eğer 5 kişi iseniz turnuvanıza 5 oyuncu ekleyin ve sırayla atışlarınızı yapın.

Archery Tournament Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Archery Tournament” İçin Bir Cevap

Archery Tournament İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.