Archery Tournament

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletlerinizde eğlenceli okçuluk turnuvaları yapacağınız ücretsiz bir okçuluk oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 21 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 266
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Okçuluk Oyunu

4/5, Toplam: 2 kişi

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş Archery Tournament oyunu eğlenceli ve zevkli bir okçuluk oyunudur. iOS cihazlarınızda oynayacağınız bu ücretsiz oyunda okçuluk konusunda ne kadar yetenekli olduğunuzu herkese gösterin. Gerçekçi bir oynanış tarzına sahip bu oyunun oyun grafikleri de oldukça başarılı. İster iOS cihazınıza karşı isterseniz gerçek kişilere karşı oynayabileceğiniz güzel bir oyun.

Oyunda birçok okçuluk turnuvaları bulunmakta. İsterseniz antrenman yaparak isterseniz antrenmansız olarak bu turnuvalara katılabilirsiniz. iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletlerinizden en iyi okçularla yarışacağınız bu oyunda isterseniz özel turnuvalarda yapabilirsiniz. Oyuna ilk başladığınızda hedefiniz yakın ve okunuza etki edecek herhangi olumsuz bir durum yok. Ama hedefleri vurup puanları almaya başladıkça hedefiniz sizden uzaklaşıyor ve rüzgar devreye giriyor.

iOS cihazlarınızda oynayacağınız bu okçuluk oyununda vuracağınız hedefin tam ortası sarı renkte ve bu rengin olduğu bölgeye atış yaptığınızda 10 puan alıyorsunuz. Hedefin dışına doğru gittikçe puanınızda düşüyor. Süreniz ise 10 saniye. Eğer 10 saniye içinde okunuzu fırlatmazsanız o atışınızdan herhangi bir puan alamıyorsunuz. iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınızdan aynı anda 8 oyuncuya kadar oynanabiliyor. Örneğin eğer 5 kişi iseniz turnuvanıza 5 oyuncu ekleyin ve sırayla atışlarınızı yapın.

Archery Tournament Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Archery Tournament İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.