Archery Tournament

Son Sürüm

Windows Phone cihazlarınızda severek oynayabileceğiniz zevkli ve ücretsiz bir okçuluk oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 11 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 235
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Okçuluk Oyunu

Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Archery Tournament oyunu ücretsiz bir okçuluk oyunudur. Windows Phone cihazlarınızda oynayacağınız bu oyunda birçok farklı tekniklerle okçuluk yeteneğinizi gösteriyorsunuz. Gerçekçi bir oynanış tarzına sahip bu oyunun oyun grafikleri de oldukça başarılı. İster Windows Phone cihazınıza karşı isterseniz gerçek kişilere karşı oynayabileceğiniz güzel bir oyun.

Oyunda birçok okçuluk turnuvaları bulunmakta. İsterseniz antrenman yaparak isterseniz antrenmansız olarak bu turnuvalara katılabilirsiniz. Windows Phone cihazınızdan en iyi okçularla yarışacağınız bu oyunda isterseniz özel turnuvalarda yapabilirsiniz. Oyuna ilk başladığınızda hedefiniz yakın ve okunuza etki edecek herhangi olumsuz bir durum yok. Ama hedefleri vurup puanları almaya başladıkça hedefiniz sizden uzaklaşıyor ve rüzgar devreye giriyor.

Windows Phone cihazlarınızda oynayacağınız bu okçuluk oyununda vuracağınız hedefin tam ortası sarı renkte ve bu rengin olduğu bölgeye atış yaptığınızda 10 puan alıyorsunuz. Hedefin dışına doğru gittikçe puanınızda düşüyor. Süreniz ise 10 saniye. Eğer 10 saniye içinde okunuzu fırlatmazsanız o atışınızdan herhangi bir puan alamıyorsunuz. Windows Phone cihazınızdan aynı anda 8 oyuncuya kadar oynanabiliyor. Örneğin eğer 5 kişi iseniz turnuvanıza 5 oyuncu ekleyin ve sırayla atışlarınızı yapın.

Archery Tournament Video

Sponsorlu Bağlantılar

Archery Tournament Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Archery Tournament İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.