Ares

2.4.6.3072

Ücretsiz bir şekilde dosya indirmenizi sağlayan P2P programı Ares ile mizik, video, program ve dilediğiniz diğer bütün dosyaları indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8, 7, Vista,
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 4.8 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 259
Sponsorlu Bağlantılar

P2P Dosya Paylaşım Programı

Dosya paylaşım programları arasında oldukça eski bir geçmişe sahip olan Ares, açık kaynak kodlu bir P2P programı olup, ücretsiz dosya, müzik, video ve yazılım paylaşım imkanı tanımaktadır. Diğer P2P programlarından farklı olarak kullanıcılar arasında sohbet imkanı tanıyan program yapılan son güncellemelerle birlikte farklı protokol desteklerini de bir arada sunuyor.

Daha Hızlı ve Güvenli Paylaşım

Programın, kullanıcılar açısından en önemli işlevi aranılan dosyanın kaynağını bulması ve alternatif kaynaklar ile indirme hızını artırmasıdır. Bu özelliği sayesinde dosya, birden fazla kullanıcı tarafından indirilirken, indirme hızınızda önemli bir artış sağlamaktadır.

Dosyaları Kategorize Edin!

Ares, yalnızca dosya indirme işlemi için değil, indirilen dosyaların kategorilere ayrılması konusunda da önemli bir yarar sağlıyor. İndirdiğiniz dosyaları oluşturduğunuz kategoriler arasında sıralayarak dilediğiniz zaman anahtar kelimeler aracılığıyla tekrar bulabilirsiniz.

İndirmeden İzleyin – Dinleyin

Kullanıcılar açısından paylaşılan dosyaların sahte olma ihtimali, hem zaman hem de kota açısından olumsuz bir durum teşkil etmektedir. Diğer programlardan farklı olarak Ares, dosyaların indirme işlemi tamamlanmadan izlenebilmesini / dinlenebilmesini sağlamaktadır.

Program indirildikten sonra dilin İngilizce olması durumunda Setting > General sekmesinde bulunan dil çubuğundan Türkçe yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Ares İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.