ArtMoney

8.00.0

Bu program, tüm oyunlar için kullanabileceğiniz ücretsiz bir hile programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8, 7, Vista,
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2.4 MB
  • Tarih 5 sene Önce
  • İndirme Sayısı 323
Sponsorlu Bağlantılar

Oyun Hile Programı

Bu program, bu miktarı değiştirebilmeniz için istediğiniz miktarda (para gibi) bulunduğu bellek adresini bulmanıza yardım ederek zahmetli bir oyun kazanmayı kolaylaştırabilir. Bir oyunda ister dolar, ister mermi, ister kılıç isterse sağlık noktası olsun belirtilen miktarı değiştirmenize izin verir. Bu program, belirlediğiniz giriş parametrelerini temel alarak onaltılık bir adres bulur ve bu adresleri karşılık gelen değerlerle bulur.

Örneğin, karakteriniz 1431 dolar ise, ArtMoney 1431 değerini içeren tüm bellek adreslerini arar ve görüntüler. Tabii ki, basit bir aramadan sonra yüzlerce hafıza adresi gösterilebileceğinden, bu adresleri filtrelemeniz gerekecektir. Program 7 farklı arama metoduna sahiptir. Bunlar Tam değer, Değer sırası, Değer aralığı, Bilinmeyen değer, Kodlanmış değer, Yapı Arama, Formülle Arama.

İşaretçileri aramak için ise 3 farklı yöntem vardır. Ama sadece statik ve çift adresleri taramayı öneririz. Yalnızca statik adresleri tara seçeneği ile arama yapın. Statik işaretçiler tüm bilgisayarlarda çalışır. Ayrıca bir defa da 12 veri türü arayabilirsiniz.

ÖNEMLİ: Bu programı kullanmak tamamen yasaldır. Diğer programların kopyalanması, kesilmesi, kırılması veya korunmasını önleme programı değildir.

Windows İçin Alternatif Oyun Hile Programları

Cheat Engine
Ücretsiz Hile Programı
CheMax
Popüler Oyun Hile Programı
CheMax FC
Oyunlar İçin Hile Yapma ve Seviye Atlama Programı
Sponsorlu Bağlantılar

ArtMoney Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

ArtMoney İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.