Asphalt 8: Airborne

Son Sürüm

Windows 8 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınızda nefes kesen akrobasi hareketleri yapabileceğiniz bir yarış oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10/8.1/8
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 1.7 GB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 527
Sponsorlu Bağlantılar

PC İçin Araba Yarışı Oyunu

5/5, Toplam: 1 kişi

Asphalt 8: Airborne oyunu, Araba yarışı seven Windows 8 ve üzeri işletim sistemli tablet ve bilgisayar sahipleri için geliştirilmiş adrenalin dolu bir yarış simülasyonu oyunudur. Son zamanların en çok tutulan araba yarışı oyunu Asphalt 8: Airborne oyununu Windows 8 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınızda oynayabilirsiniz. Oyunda %80’ni yeni olan 47 adet yüksek performanslı araç var.

Windows 8 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınızda başta Ferrari ve Lamborghini olmak üzere lüks araçlarında bulunduğu oyunda geçekçi olması açısından çok kaliteli motor sesleri de oyun da düşünülmüş. Yarış yaparken yolun rampa bölgelerinde araçlar resmen uçuyor ve bu da büyük bir heyecan yaratıyor. Ayrıca hem yarışıp hem de akrobasi hareketleri yapabiliyorsunuz.

Nevada Çölü, Fransız Guyanası ve Venedik gibi 9 adet farklı pistin yanında bir çok gizli yolda bulunmakta. 8 kişiye kadar multiplayer oyun oynayabiliyorsunuz. Ayrıca arkadaşlarınızla da birebir yarışabilirsiniz. Windows 8 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınızda oyunu oynarken aldığınız puanlarla puan tablosunda dünya çapındaki sıralamaya girebilirsiniz. Diğer bir özellik ise oyun içindeki müziklerin lisanslı olması. Grafiklerin de kaliteli olduğunu söylemek lazım.

“Asphalt 8: Airborne” Video

Sponsorlu Bağlantılar

Asphalt 8: Airborne Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Asphalt 8: Airborne İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.