Asphalt 8: Airborne

Son Sürüm

En heyecanlı araba yarışlarından birisi olan Gameloft’un Asphalt serisinin Asphalt 8: Airborne oyunu artık Android akıllı telefon ve tabletlerde.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 884 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 160
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Mükemmel Turbo Hızlı Araba Yarışı Oyunu

4/5, Toplam: 1 kişi

Android işletim sistemli için muhteşem bir fzik motora sahip, fazlasıyla hızlı ve kaliteli bir araba yarışı oynamak ister misiniz? İsterseniz Asphalt 8: Airborne tam size göre! Oyun kalitesini eski Asphalt sürümlerin de yeterince kanıtladı. Oyunun 8.serisi oldukça iddialı ve çok konuşulacak. Asphalt 8: Airborne mobil işletim sistemli cihazlar da oynanan araba yarışları arasında oldukça dikkat çekiyor. Gameloft şirketinin tasarlayıp geliştirdiği Asphalt 8: Airborne oyunu harika ekran grafikleri ve oyun sesleri bulundurmaktadır.

Asphalt 8: Airborne oyunun da ki arabalar son derece gelişmiş durumdadır. Oyunun eski sürümlerine göre araçlar %80 yenilenmiştir. Son model olan Lamborghini Veneno, Bugatti Veyron, Ferrari FXX gibi araçlar eklenmiştir. Oyun da 9 adet farklı yarış alanı bulunmaktadır. Oyun içerisinde çalan müzikler bile bir başka güzel. Sizleri motive edecek heyecanlandıracak cinsten olan oyunun şarkıları bile tam not alıyor.

Oyun da bulunan kariyer modu ile araçlarınızı özelleştirerek bireysel yarışlara katılabilirsiniz. Aşağıda ki resimlerden oyunun ekran görüntülerine bakacak olursanız oyun hakkında ki fikirlerinizin ne kadar olumlu yönde artacağını ekran grafiklerinden anlayacaksınız.

Asphalt 8: Airborne Video

Sponsorlu Bağlantılar

Asphalt 8: Airborne Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Asphalt 8: Airborne İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.