Asphalt Nitro

Son Sürüm

Nokia telefonlarınız için polis kovalamacalı yeni Asphalt oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Symbian
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.511
Sponsorlu Bağlantılar

Nokia İçin Asphalt Araba Yarışı Oyunu

2.33/5, Toplam: 3 kişi

Asphalt Nitro oyunu Symbian işletim sistemli Nokia cihazlar için geliştirilmiş bir yarış oyunudur. Gameloft tarafında geliştirilen bu oyun Asphalt serisinin en son oyunu. Gameloft, son olarak Asphalt 8: Airborne oyununu geliştirmiş ve büyük başarı elde etmişti. Ama boyutunun çok yüksek olması bu oyunun mobilde oynanma yelpazesini düşürüyor.

Nokia telefonlar için Asphalt Nitro oyununu geliştiren Gameloft, bunun farkına varmış olsa gerek bu oyununda boyutu oldukça düşürmüş. Bu boyutu düşürmek için oyun grafiklerini düşürmüş ama Nokia telefonlarınız da oyunu oynarken bu durum sizin oyun zevkinizi asla etkilemiyor.

Kısacası Nokia telefonlarınızda Asphalt 8 oynuyacaksınız diyebiliriz. Ama bu oyuna Asphalt 8’de olmayan ve yarış oyunlarında sevilen bir özellik eklenmiş. Asphalt Nitro oyununda polis kovalamaca modu da mevcut. İlk olarak NFS Most Wanted oyununda çıkan ve çok sevilen bu özelliği Gameloft unutmamış. Şimdilik sadece Android ve Symbian mobil cihazlar için yayınlanan bu oyun ileri ki zamanlarda diğer platformlar içinde yayınlanacaktır.

Asphalt 8: Airborne - Windows Phone
Windows Phone İçin Araba Yarışı Oyunu
Asphalt 8: Airborne - Android
Android için Mükemmel Turbo Hızlı Araba Yarışı Oyunu
Asphalt 8: Airborne - iOS
iPhone, iPad, iPod touch için Muhteşem Yarış Oyunu
Asphalt 8: Airborne - BlackBerry
BlackBerry İçin Araba Yarışı Oyunu

Nokia telefonlarınızda severek oynayacağınız bu oyunda nitronuzu kullanarak rampalardan uçuyor, yer çekimine meydan okuyorsunuz. Oyunda hem dünyanın en güzel yerlerini geziyor hemde 8 farklı oyun modu ile yarışlar yapıyorsunuz. Oyunda başta Ferrari ve Lamborghini olmak üzere birçok üst seviye araba mevcut ve hepsi lisanslı.

Asphalt Nitro Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Asphalt Nitro İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.