Assassin’s Creed – BlackBerry

Efsanevi Assassin’s Creed oyunu artık BlackBerry cihazlarda. Birbirinden zorlu görevler ve düşmanlar sizi bekliyor. Assassin’s Yoldaşlığında yoldaşların ile bu görevleri başar.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi BlackBerry
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 975 KB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 36
Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry İçin Aksiyon ve Macera Oyunu

BlackBerry cihazlar için geliştirilmiş bu oyun yeni nesil konsollarda aksiyon ve macera oyunuları için kriter olan bir oyun. Yer Kudüs, zaman MS 1911 ve Üçüncü haçlı seferi, haçlı seferleri ile Saracens arasında Kutsal topraklar dışında büyüyor.

BlackBerry cihazında sen Altair’sin. Haçlı Seferlerini sona erdirmek ve tapınakçılardan gelen Kadehi çalmak için yaptığın bir araştırmada Assassins Yoldaşlığı tarafından gönderilen bir Master Assassins’sin. Bu Assassin’s Yoldaşlığı altında birçok zorlu onlarca görev seni bekliyor. Ayrıca oyunda ekstra görevler yaparak bonuslar kazanma imkanınızda var.

BlackBerry cihazlar için çok tatmin edici bir oyun deneyimine sahip ve BlackBerry cihazınızda inanılmaz akrobatik hareketler yapacaksınız. Hem yakın dövüş hemde uzun menzilli silah olarak birçok silah var. Kılıç, hançer, filika kanca, bombalar. Test etmek için sabır ve becerilerinizi ortaya koyacağınız beceri bazlı bir oyun. BlackBerry cihazlarınızda oynayacağınız bu oyun benzersiz dramatik gerilim, 3 boyutlu sinematik sahne kesmeleri ve karakter sesleri ile yoğunlaştırılmıştır.

“Assassin’s Creed” Ekran Görüntüleri

Assassin’s Creed-b1 Assassin’s Creed-b2

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Assassin’s Creed – BlackBerry İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.