Assassin’s Creed III – BlackBerry

Efsanevi Assassin’s Creed 3 oyunu artık BlackBerry cihazlarda. Birbirinden zorlu görevler ve düşmanlar sizi bekliyor. Assassin’s Yoldaşlığında yoldaşların ile bu görevleri başar.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi BlackBerry
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 3 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 36
Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry İçin Aksiyon ve Macera Oyunu

BlackBerry cihazlar için geliştirilmiş bu oyunda Assassin’s Yoldaşlığı altında birçok zorlu onlarca görev seni bekliyor. Ayrıca oyunda ekstra görevler yaparak bonuslar kazanma imkanınızda var. BlackBerry cihazlar için çok tatmin edici bir oyun deneyimine sahip ve BlackBerry cihazınızda inanılmaz akrobatik hareketler yapacaksınız. Hem yakın dövüş hemde uzun menzilli silah olarak birçok silah var. Kılıç, hançer, filika kanca, bombalar.

Çatışma yıllarının ardından, 13 Amerikan kolonisi ve İngiltere, hepsi dışarı savaşın eşiğinde. Yanan köyler dışında, artık yeni suikastçiler ortaya çıkacak. Mohawk ve İngiliz asıllı doğan Connor olarak oynayın ve özgürlük ve adalet için mücadele edin. Tomahawk ve imza suikastçının bıçak dahil genişletilmiş silahlarının bulunduğu bir cephanelik ile düşmanlar ortadan kaldırın. Size inanılmaz deniz savaşları katılın ve New York ve Boston gibi farklı şehirlere seyahat ederek farklı yerleri keşfedin.

“Assassin’s Creed III” Ekran Görüntüleri

Assassin’s Creed 3-b1 Assassin’s Creed 3-b2 Assassin’s Creed 3-b3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Assassin’s Creed III – BlackBerry İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.