Assassin’s Creed: Unity İçin Performans Artırma Güncellemesi

Ubisoft, Assassin’s Creed: Unity için performansı düşmesine sebep olan bazı sorunları gidermek için bir güncelleme yayınladı. Detaylar haberimizde.

Sponsorlu Bağlantılar

En Baştan Yaşanan Sorun

Assassin’s Creed serilerinden birisi olan Assassin’s Creed: Unity oyunu başından beri performans sorunu yaşayan bir oyun. Bunun nedenlerinden birisi de yeni nesle özel olarak geliştirilmesi olabilir. Bu konuda oyunun geliştiricisi Ubisoft, sonunda soruna el attı ve bir güncelleme yayınladı.

Sponsorlu Bağlantılar

Sistem Gereksinimleri Çok Yüksek

Oyunun sistem gereksinimleri açıklandığı zaman tartışmalarda beraberinde gelmişti. Zira minimum sistem gereksinimleri Windows 7 SP1 / 8 / 8.1 (64 bit) işletim sistemi, Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz işlemci, 6 GB Ram, GeForce GTX 680 / Radeon HD 7970 (2 GB) ekran kartı ve 50 GB boş disk alanı olarak açıklandı. Bu gereksinimler serinin diğer oyunlarından daha yüksekti.

Assassin's Creed: Unity

Assassin’s Creed: Unity

Yaşanan Sorunlar

Assassin’s Creed serisinin 7. oyunu olan Assassin’s Creed: Unity oyunu için yayınlanan bu güncellemede düzeltilen sorunlar şöyle;

  • Birdenbire FPS düşüşleri
  • Co-op çöküşleri
  • Karakter bugları
  • Multiplayer eşleştirme sorunları

Ubisoft, bilgisayar platformu için de bu güncellemenin yakında geleceğini ve ileride performans artırma amaçlı bir güncelleme daha yayınlayacaklarını duyurdu. Ayrıca Ubisoft, yaşanan sorunlardan dolayı da oyunculardan özür diledi.

Assassin’s Creed: Unity Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Assassin’s Creed: Unity İçin Performans Artırma Güncellemesi İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.