Atlasjet – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.7 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 21
Sponsorlu Bağlantılar

Atlasjet isimli bu uygulama, adından da anlaşılacağı gibi Atlasjet tarafından Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş ücretsiz bir uygulamadır. Şunu belirtmeliyiz ki Atlasjet, bu uygulamayı Android akıllı telefon ve tabletlerinde kullananlara özel avantajlarda sunmaktadır. Atlasjet uygulaması ile Atlasjet havayoluna ait uçuşlarınızı ayarlayabilir ve Atlasjet uçak biletlerinizi satın alabilirsiniz.

Android akıllı telefon ve tabletinizden kolay bir şekilde bilet almanızı sağlayan bu uygulama ile uçuşunuz ile ilgili diğer işlemlerinizi de yerine getirebilirsiniz. Gerek yurtdışı olsun gerekse yurtiçi olsun Atlasjet uçuşlarının olduğu her yer için arama yapabilir, fiyat bilgilerine ulaşabilir ve yaptığınız her hangi bir rezervasyonunuz varsa bu rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz. Bu uygulama ile Android cihazınızdan bilet almak isterseniz kredi kartınız ile 3 adım da bilet satın alabilirsiniz.

Android İçin Uçak Bileti Satın Alma Uygulaması

Ayrıca bu uygulama ile Android cihazınızdan koltuk seçimi de yapabilir, biniş kartı butonuna tıklayarak 2D barkodunuzu görüntüleyip kontuara uğramadan uygulamadan görüntülenebilen 2D barkodunuzu uçuş kapısındaki görevliye göstererek yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Tüm bunların yanında gitmek istediğiniz yerin hava durumunu Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletinizden öğrenme imkanınız da var.  Ayrıca Atlasjet Jetmil kartınız ile ilgili her türlü bilgiye ulaşıp bu kartın bütün avantajlarından faydalanabilirsiniz.

“Atlasjet” Video

“Atlasjet” Ekran Görüntüleri

Atlasjet-i1 Atlasjet-i2 Atlasjet-i3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Atlasjet – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.