Avast Antivirus Nasıl Kaldırılır?

Avast Antivirüs programlarından herhangi birisini bilgisayarınızdan tamamen kaldırmak istiyorsanız Avast tarafından sunulan kaldırma aracı Avastclear’ı indirin.

Sponsorlu Bağlantılar

Avast Anti-Virüs Kaldırma

Ücretsiz ve gelişmiş özelliklere sahip olan Avast Free ücretsiz bir sürüm olmasına karşın bilgisayarınızı koruma konusunda son derece üstün niteliklere sahiptir. Diğer pek çok ücretli yazılıma oranla daha sık güncelleme alan ve geniş çaplı koruma sunan Avast Anti-Virüs zaman, zaman bilgisayarınızın kasmasına ve hantallaşmasına neden olabilir. Aşağıda Avast Anti-Virüs kaldırma konusunda bilgiler bulabilirisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Avastclear İle Avast Antivirüs Programlarını Kaldırma

Bilgisayarınızda Avast programını Denetim Masası > Program Ekle/Kaldır üzerinden kaldırmak bazen mümkün olmayabiliyor. Bu gibi durumlarda Avast’ı kaldırmak için Avastclear programını kullanmanız gerekebilir. Öncelikle bu linkten avastclear programını indirin ve masaüstüne yapıştırın. Bilgisayarınızı güvenli modda başlatın ve masaüstünde bulunan kaldırma aracını çalıştırın.

avastclear nedir

Avastclear standart yükleme klasöründe Avast’ı bulamaz ise gözat penceresinden yükleme yolunu gösterin. İlgili klasörü seçtiğinizde Kaldır (Uninstall) butonuna tıklayın ve işlemi tamamlayın. Yanlış bir klasörü göstermeniz durumunda Avastclear tüm klasör içeriğini kaldıracağı için geri dönüş mümkün olmayacaktır. Bu nedenle klasör seçimini dikkatli yapın. İşlemi tamamladığınızda bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Avast Antivirus İndir

avast! Free Antivirus
Türkçe ve Ücretsiz Antivirüs Programı
Avast Pro Antivirus 2015
Avast Antivirüs Programı
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Avast Antivirus Nasıl Kaldırılır? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.