Avea inTouch 3 Akıllı Telefon Özellikleri ve Fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Uygun Fiyata Avea Akıllı Telefon Sahibi Olun

Türkiye’de telefonlara getirilen taksit yasağının ardından artık telefon satın almak sıkıntılı. Fakat bu noktada devreye operatörlerin kullanıcılarının tarifelerine ek ücretle verdikleri akıllı telefonlar giriyor. Bu doğrultuda bu akıllı telefonlardan birisi de henüz yeni tanıtılan Avea inTouch 3 model akıllı telefon. Mobil operatörlerden Avea’nın kendi ürettiği Avea inTouch 3 akıllı telefonun hem fiyatı uygun hemde satın alma seçenekleri uygun. Avea inTouch 3 akıllı telefonun ister peşin satın alın isterseniz tarifeye ek küçük ücretlerle daha da uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Avea inTouch 3 Özellikleri Nelerdir?

Avea inTouch 3 akıllı telefona sahip olmak uygun ama bakalım özellikleri satın almaya değer mi? Öncelikle ekranı 4.5 inç boyutunda. İşletim sistemi ise Android 4.2.2 (Jelly Bean). Çift çekirdekli işlemciye sahip Avea inTouch 3, 5 MP kamera, 1 GB Ram ve 4 GB dahili hafızaya sahip. Avea inTouch 3 akıllı telefonun ebatları ise 135X67.5X9.2 mm. Beyaz ve siyah renk seçeneklerine sahip Avea inTouch 3’ün ağırlığı da 140 gram.

Avea inTouch 3

Avea inTouch 3 Fiyatı

Avea inTouch 3 akıllı telefonu peşin olarak satın almak isterseniz 549 TL ödemeniz gerekiyor. Ama kampanyalı almak isterseniz tarifenize ek ücretlerle alabilirsiniz. Ama önce 24 ay taahhüt süresi vermeniz gerekiyor. 24 ay taahhüt süresi vererek tarifenize ek;

  • 1 TL
  • 11 TL
  • 19 TL
  • 25 TL

ek ödemelerle sahip olabilirsiniz.

Avea inTouch 3 İçin Tarife ve Kampanyalar

Avea inTouch 3 tarife kampnya-1 Avea inTouch 3 tarife kampnya-2 Avea inTouch 3 tarife kampnya-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Avea inTouch 3 Akıllı Telefon Özellikleri ve Fiyatı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.