AVG Antivirus Nasıl Kaldırılır?

AVG Antivirüs programlarından herhangi birisini normal yollarla kaldıramıyorsanız AVG tarafından geliştirilmiş olan kaldırma aracı AVG Remover’ı kullanın.

Sponsorlu Bağlantılar

AVG Antivirüs Kaldırma

Ücretsiz olarak sunulan bir diğer güvenlik – antivirüs yazılımı olan AVG 2015 sürümü ile oldukça iddialı bir çıkış yaptı. Daha önceki sürümlerde kullanıcı bildirimlerine göre yeterli koruma sunamayan ya da bilgisayarı hantallaştıran AVG, 2015 sürümü ile ücretsiz olmasına karşın gelişmiş güvenlik seçenekleri sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda AVG Antivirüs yüklü ve kaldırmak istiyorsanız Denetim Masası > Program Ekle/Kaldır yolunu kullanarak bu işlemi yapabilirsiniz. Ancak bu yol yetersiz kalıyor ise aşağıda yer alan kaldırma rehberini kullanabilirsiniz.

avg remover nedir

AVG Remover İle AVG Antivirüs’ü Kaldırma

Denetim Masası üzerinde Program Ekle/Kaldır yolu ile AVG Antivirüs programını kaldırmanız bazen mümkün olmayabilir. Bu gibi durumlarda AVG Remover aracını kullanarak kayıt defteri girdilerini, yükleme dosyalarını, kullanıcı dosyalarını hızlı ve sorunsuz bir şekilde kaldırabilirsiniz. Ayrıca temizleme aracı ile AVG yükleme bölümlerini de bilgisayarınızdan kaldıracaksınız.

AVG Remover(32Bit)
AVG Remover(64Bit)

AVG Remover aracını kullanmadan önce mutlaka normal kaldır/onar seçeneklerini birkaç defa kullanmaya çalışın. Bu seçeneklerin başarısız olması durumunda 32 Bit ve 64 Bit için geliştirilen temizleme araçlarını kullanabilirsiniz.

AVG Antivirus İndir

AVG AntiVirus Free Edition
Türkçe ve Ücretsiz Virüs ve Zararlı Yazılımlardan Koruma Programı
AVG AntiVirus 2015
Gelişmiş AntiVirüs Programı
AVG Internet Security
Gelişmiş Güvenlik Yazılımı
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

AVG Antivirus Nasıl Kaldırılır? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.