AVG PRO Antivirüs

Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android (Cihaza göre deği
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 42
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Antivirüs Programı

AVG şirketi antivirüs alanında önde gelen yazılım şirketlerinden birisidir. AVG PRO Antivirüs uygulaması, gerek bilgisayar olsun gerekse telefon yada tablet olsun sistemi zararlı ve casus yazılımlardan, virüslerden gerçek zamanlı olarak koruyan tam bir sistem koruma uygulamasıdır. AVG antivirüs uygulamasının ücretsiz versiyonlarının da olduğunu belirtmekte faya var.

Şimdiye kadar 100 milyondan fazla kullanıcıya sahip bu uygulama, bu şekildeki kullanıcı sayısı ile kalitesini ispatlamıştır. Eğer telefon yada tabletiniz için internetten herhangi bir uygulama yada oyun indirirseniz AVG PRO Antivirüs uygulaması, indirme biter bitmez hemen o uygulama yada oyunu tarar. Eğer indirdiğiniz bu uygulama yada oyun virüslü ise sizi uyarır ve size temizlemeyi önerir.

Yada internette gezinirken giriş olduğunuz site bir tehdit oluşturuyorsa sizi uyarır ve güvenli sayfaya yönlendirir. Bu özellik telefon yada tabletinizin varsayılan tarayıcısı için geçerlidir. Tabi ki kimlik hırsızlıklarına karşı da güvenlik sağlamaktadır. Alışveriş yaparken yada herhangi bir alanda kullanıcı adı ve şifre girerken bilgilerinizin çalınmasını engeller.

AVG PRO Antivirüs uygulaması cihazınızın güvenliğini sağlamanın yanında cihazınızın performansını da artırmaktadır. Batarya ömrünü takip ederek gereksiz uygulamaları kapatır ve enerji tasarrrufu yapar. Eğer internet paketiniz varsa bu internet paketinizin limitini takip eder ve bitimine yakın sizi uyarır. Ve çok daha fazla özelliği ile AVG PRO Antivirüs uygulaması cihazınız için çok çok faydalı bir uygulamadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

AVG PRO Antivirüs İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.