AVG Ücretsiz Antivirüs FREE – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 81
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Antivirüs ve Güvenlik Programı

Android işletim sistemli cihazlar için gerçek zamanlı, en iyi ve ücretsiz bir virüs programıdır. Android cihazınızı bütün casusu yazılımların ve zararlı yazılımların yanı sıra internet hırsızlığına karşı da korur. Ayrıca her uygulama yada oyun indirdiğinizde otomatik olarak indirdiğiniz bu uygulama yada oyunu tarar. Eğer virüs bulursa sizi hemen uyarır ve silmenizi ister.

Diğer yandan belirli zaman aralıkları ile cihazınızda komple bir virüs taraması yapar ve bunu cihazınızı kullanmadığınız zamanlar yapar. 100 milyondan fazla kişi bu uygulamayı kullanmaktadır. Kimlik bilgilerinizin veya kişisel bilgilerinizin çalınmasını önler. Gezindiğiniz internet sayfalarında her hangi bir tehdit görürse sizi uyarır ve güvenliğinizi korur. (Not; Bahsedilen bu güvenli gezinme özelliği sadece cihazınızın varsayılan internet tarayıcısı için geçerlidir.)

Aynı zamanda cihazınızın performansını da artıran bir antivirüs programı ile karşı karşıyasınız. Çünkü cihazınızı yavaşlatan ve o an için kullanmadığınız her hangi bir uygulama veya oyun varsa o uygulama veya oyunu kapatır. Batarya ömrü için enerji tasarrufu yapar. Aylık internet paketinizi takip eder ve paket bitimine doğru sizi uyarır.

“AVG Ücretsiz Antivirüs FREE” Ekran Görüntüleri

AVG Ücretsiz Antivirüs free-a1 AVG Ücretsiz Antivirüs free-a2 AVG Ücretsiz Antivirüs free-a3

Sponsorlu Bağlantılar

AVG Ücretsiz Antivirüs FREE – Android Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

AVG Ücretsiz Antivirüs FREE – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.