Avira PC Cleaner

13.6

Windows bilgisayarlarınızda kullanacağınız bir virüs temizleme programı.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows (Tümü)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2.3 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 506
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Virüs Temizleme (Silme) Programı

2.67/5, Toplam: 3 kişi

Avira PC Cleaner programı ücretsiz bir virüs temizleme programıdır. Virüs programları arasında ilk sıralarda olan Avira tarafından geliştirilen Avira PC Cleaner programı ile bilgisayarınızda bulunan bütün virüsleri siliyor. Şunu hiçbir zaman unutmayalım. Bildiğiniz gibi bütün çoğu virüs programları gerçek zamanlı olarak çalışır ve sisteme sızmaya çalışan herhangi bir tehdit (virüs, casus yazılım, kimlik hırsızı, zararlı yazılım) olduğunda önler.

Ama bütün bu antivirüs programlarını bile atlatmayı başaran ve sisteme sızan virüsler olmakta. İşte böyle durumlarda Avira PC Cleaner gibi alternatif temizleme programlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Avira PC Cleaner programı çalışırken diğer virüs programlarının çalışmasını etkilemeyecek şekilde çalışır. Ayrıca kurulum yapmanıza gerek yok. Avira PC Cleaner programı bilgisayarınızda olan antivirüs programının bulamadığı virüsleri bularak temizler.

Avira PC Cleaner programını bir antivirüs programı olarak görmeyin. Antivirüs programlarının açığını kapatan ek bir program olarak görün ve bu şekilde kullanın. Çünkü Avira PC Cleaner programının amacı adından da anlaşılacağı gibi bilgisayarınızda gizlenmiş virüsleri temizleme programıdır. Kapsamlı bir antivirüs programı değildir. Bu yüzden bilgisayarınızı aralıklarla Avira PC Cleaner programı ile taratmanızda fayda var.

Sponsorlu Bağlantılar

Avira PC Cleaner Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Avira PC Cleaner İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.