B1 File Manager and Archiver

Son Sürüm

Android cihazlarınızdan buluttaki, hafıza kartlarındaki ve Android cihazınızdaki dosyaları yönetebilir, sıkıştırabilir, sıkıştırılmış dosyaları açabilir, parola koyabilir, arama yapabilir, kopyalama, taşıma, silme gibi işlemleri apabilirsiniz. Kısacası dosya yönetme konusunda çok marifetli bir uygulama. Üstelik ücretsiz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 5.7 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 29
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Dosya Yönetme ve Arşivleme Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

B1 File Manager and Archiver uygulaması adından da anlaşılacağı gibi dosya yönetme ve arşivleme uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz olan bu uygulama Android işletim sistemli akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiştir. Hem Android cihazınızdaki hem hafıza kartınızdaki hemde bulut depolama alanındaki dosyalarınızı rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Sahip olduğunuz dosyaları görüntüleyebileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz kullanışlı bir uygulama. Bulutta, hafıza kartında, Android cihazda bulunan dosyalarınızı taşıma, kopyalama, silme, yeniden isimlendirme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Tek seferde birden fazla dosya seçme imkanına sahipsiniz.

Uygulamanın arama özelliği de mevcut. Böylece istediğiniz dosyaya en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Google Drive, Dropbox gibi bulut depolama hesaplarınızdaki dosyalarınızı Android akıllı telefonunuza veya tabletinize istediğiniz zaman indirebilirsiniz. Ayrıca bu hesaplarınıza bir kez giriş yaptıktan sonra kullanıcı adınızı ve şifrenizi kaydettiği için her seferinde tekrar girmenize gerek kalmaz.

Uygulama sadece normal dosyaları değil .zip ve .rar gibi sıkıştırılmış bütün dosyaları da açabiliyor. Ayrıca şifre koyarak arşiv dosyaları oluşturabilirsiniz. Böyle bir işlemi yaparken işlem arka planda yapılır ve bittiğinde sizi uyarır. Sık kullandığınız dosyalar için yer imi oluşturma seçeneğiniz de bulunmakta. Eğer isterseniz dosyaların uzantılarına göre arama da yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

B1 File Manager and Archiver Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

B1 File Manager and Archiver İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.