Baby Bird Bros. – iOS

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz sıradan olmayan bir eşleştirme oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 22.4 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 31
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Yumurta Eşleştirme Oyunu

Baby Bird Bros. oyunu iOS cihazlar için geliştirilmiş bir eşleştirme oyunudur. Fakat bu eşleştirme oyunu biraz farklı bir oyun. Farklı renklerde olan tavuk yumurtalarını hızlı bir şekilde iOS cihazlarınızda eşleştirmeniz gerekmektedir. Oynaması ve öğrenmesi her ne kadar kolay olsa da usta olmak oldukça zor.

iOS cihazlarınızda yumurtaları eşleştirirken aralarda bulunan ve dokunmamanız gereken yerlere dikkat etmelisiniz. Sarı, mavi, yeşil, kırmızı renkteki yumurtaların hepsini bombalara dokunmadan eşleştirip bitirmelisiniz. iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde kombo yaparak puanlarınızı katlayabilirsiniz.

iOS cihazlarda 150’den fazla bölüm bulacağınız bu oyunda 4 farklı seviye tarzı ile hiç sıkılmayacaksınız. Oyunda güçlendiriciler ve güç artırıcılar var. Oyuna çok iyi bir şekilde konsantre olmalısınız. Ayrıca 3 yıldıza kadar başarı seviyesi verilmekte. iOS cihazlarınızda arkadaşlarınızla oynama imkanınızın olduğu bu oyundaki başarılarınız Facebook’ta paylaşın.

“Baby Bird Bros.” Ekran Görüntüleri

Baby Bird Bros.-mobil1 Baby Bird Bros.-mobil2 Baby Bird Bros.-mobil3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Baby Bird Bros. – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.