BBM

Son Sürüm

Android cihazlarınızda anlık olarak mesajlaşabileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android (Cihaza göre deği
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 41
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin BlackBerry Messenger Uygulaması

4/5, Toplam: 1 kişi

BlackBerry tarafından geliştirilen messenger uygulaması olan BBM uygulamasını Android için ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve aileniz ile ücretsiz bir şekilde mesajlaşmak istiyorsanız BBM uygulamasını deneyebilirsiniz.

Android, BlackBerry ve iPhone cihazları kullanan arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz bu uygulama çapraz platformları destekliyor. BBM uygulamasını açmanıza gerek kalmadan size yazılan her mesaj ve ileti tarafınıza iletilir. Mesajlarınızın teslim edildiğini ve okunup okunmadığını görebiliyorsunuz.

BBM uygulaması ile sadece mesajlaşmıyorsunuz aynı zamanda dosya paylaşımı da yapabiliyorsunuz. Resimleri, dosyaları, sesli notları ve daha fazlasını paylaşmak mümkün. Mesajlaştığınız kişinin mesaj yazmakta olduğunu da görebiliyorsunuz. Ayrıca onlarca farklı ifade uygulama içerisinde yer alıyor.

BBM uygulaması telefon numranız yada e-posta adresiniz gibi bilgileri kullanmak yerine PIN’leri kullanır ve bilgileriniz paylaşılmasını önler.

Grup Sohbeti

Uygulamanın grup sohbet özelliği ile bir çok kişi ile aynı anda sohbet edebilir ve dosya gönderebilirsiniz. Sadece kişi listenizde olanlarla değil aynı zamanda kişi listenizde bulunmayanlarla da aynı grupta olabiliyorsunuz. Aynı anda bir çok kişiye de mesaj göndermek mümkün.

Profilinizi Özelleştirin

Uygulamada kendi BBM profilinizi oluşturabiliyorsunuz. Görüntüleri, resimleri veya animasyonlu resimleri (GIF) kullanarak profil resmi oluşturmak mümkün. Durum güncellemesi yaparak da arkadaşlarınızın ne yaptığınızı veya ne hissettiğinizi öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

BBM Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

BBM İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.