Benim Konuşan Angela (My Talking Angela)

Son Sürüm

Konuşan kedi Tom’un sevgili Angela ile tanışın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 4.0.3 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 73 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 47.007
Sponsorlu Bağlantılar

Android Kedi Besleme Oyunu

4.14/5, Toplam: 233 kişi

İlk olarak birkaç yıl önce hem İOS hem de Android platformlarında oynanmaya başlanan evcil hayvan bakma oyunları, başta çocuklar olmak üzere pek çok kişi tarafından beğenildikten sonra çok daha geniş bir alana yayılmaya başladı. Outfit7 tarafından geliştirilen My Talking Angela oyunu Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerde sorunsuz bir şekilde oynanabiliyor. Basit bir kurguya sahip olsa da Benim Konuşan Angela oyununun son derece keyifli olduğunu söylemeliyiz.

Kedinizin Her Anında Yanında Olun

Android cihazlarınızda eğlenceli zamanlar geçireceğiniz My Talking Angela oyunu farklı bir kurguya sahip. Hem çocuklar hem de yetişkinler arasında son derece beğeniyle takip ediliyor. Angela ismi verilen sevimli ve bakıma ihtiyaç duyan kediniz ile kedinizin büyümesinde her ana tanık olabilirsiniz.

Oyunu Android cihazlarınıza indirip oynamaya başladığınızda Angela ismi verilen kedinizi henüz ufakken alıp büyümesine yardımcı oluyoruz. Kedinizi yetiştirme görevi tamamen size ait olduğu için Angela’nın kişiliği ve gelişiminde yapacağınız her tercihin büyük etkisi olacak. Bu nedenle kedinizi büyütürken özenli davranmaya dikkat edin. Kısacası Android akıllı telefon veya tabletinizde büyüyen bir evcil hayvanınız oluyor.

Benim Konuşan Angela’m

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Benim Konuşan Angela (My Talking Angela) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.