My Talking Tom

Son Sürüm

Android akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde sevimli kedimiz Tom ile eğlenceli zamanlar geçirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 4.1 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 42.061
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Kedi Tom'u Besleme, Büyütme Oyunu

4.31/5, Toplam: 321 kişi

Hemen hemen herkesin bildiği popüler olan konuşan kedi Tom’un küçük hali. Bu küçük Tom’u besleyip büyütün ve ailenizden birisi haline gelsin. Taa ki büyüyüp yetişkin bir kedi olana kadar. Eğlenceli bir uygulamanın kahramanı olan konuşan kedi Tom’un küçüğünü sizde çok seveceksiniz. Tatlı ve sevimli olan bu kediye iyi bakın.

Bu uygulamada Tom’un hem kendisini hemde yaşadığı evi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Tom’a birbirinden güzel elbiseler, şapkalar, gözlükler ve daha neler neler giydirebileceğiniz zevkli ve eğlenceli bir uygulama. Ayrıca Tom’un evini de istediğiniz gibi dayayıp döşeyebilirsiniz.

Size bebek iken verilen bu bebek Tom’u ilk gördüğünüzde hemen bağlanacaksınız. Tom’u besleyin, tuvalete götürün, Tom ile zavkli oyunlar oynayın. Diğer yandan Tom size duygularını da sizin hoşunuza gidecek şekilde ifade edebiliyor. Mutlu olduğunu, canının sıkıldığını size gösteriyor, karnı acıktığı zaman size bunu söylüyor, uykusu varsa esneyerek bunu size gösteriyor ve tuvalete gitmesi gerektiğinde sıkıştığı ifade edecek hareketlerde bulunuyor. Böylece Tom yetişkin bir kedi olana kadar onu aileden biri imiş gibi ilgilen.

Ayrıca bu bebek Tom ile, yetişkin kedi Tom’un her yaptığını da yapabiliyorsunuz. Bebek Tom’un ayağına basın, gıdıklayın, vurun ve konuşun söylediklerinizi tekrar etsin.

Benim Konuşan Tom Video

Sponsorlu Bağlantılar

My Talking Tom Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

My Talking Tom” İçin 9 Cevap

  1. YONETMENIM NEDEN BILGISAYARA BU OYUN YUKLENMIYOR OYNAMAK ISTIYORUM AMA BILGISAYARA YUKLEYEMIYORUM LUTFEN BENIM ICIN BUNUN BIR YOLUNU BULUNDA BILGISAYARADA YUKLENSIN LUTFEEEN

My Talking Tom İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.