Beşiktaş Yandex.Browser

Beşiktaş’a özel internet tarayıcı Yandex Beşiktaş ile artık internetiniz de siyah beyaz olacak.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows XP/Vista/7/8
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 61 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.789
Sponsorlu Bağlantılar

Beşiktaş Temalı Yandex İnternet Tarayıcı

4/5, Toplam: 4 kişi

Popüler internet tarayıcıları arasına giren Yandex artık Beşiktaş taraftarına özel tarayıcı çıkardı. Böylece ülkemizde ilk kez Beşiktaş için özel bir tarayıcı çıkarılmış oldu. Eğer sizde siyah beyaz renklere gönül veren Beşiktaş taraftarı iseniz artık bu taraftarlığınızı internet tarayıcınızda da gösterme imkanınız olacak.

Aslında Yandex Browser internet tarayıcısının Beşiktaş temalı arayüzü diyebiliriz. Ama arayüzü bir internet tarayıcı gibi kullanmak güzel bir şey. Zaten Yandex kendi başına bir çok özelliğe sahip. Bütün bu Yandex özelliklerinin yanı sıra bir de büyük Beşiktaş takımını, stadyumunu, futbolcularını ve siyah beyaz renklerini görmek takımınıza olan bağlılığınızı artıracak ve sizi coşturacak türden.

Bu tarayıcıyı kullandığınız taktirde ana sayfada Beşiktaş ile ilgili oynanmış maçların sonuçlarını ve bilgilerini ve oynanacak maçların ise saatlerini ve oynanacak stadyumu sizlere göstermektedir.

Yandex Browser
Hızlı İnternet Tarayıcısı

Bunun yanı sıra Yandex’in bütün özelliklerini kullanacaksınız. Yani internette gezinmek için hızlı ve kullanışlı bir tarayıcı arayanlar için en iyi alternatiflerden birisi. Bu tarayıcı hem sade arayüzü hemde hızlı internet deneyimi sunması ile ön plana çıkıyor.

Beşiktaş Yandex.Browser Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Beşiktaş Yandex.Browser Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Beşiktaş Yandex.Browser İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.