Biletix – Android

Türkiye’nin neresinde olursa olsun maç, konser, tiyatro ve bilet gerektiren daha birçok etkinlik için Androidcihazınızdan bilet satın alabileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 568 KB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 233
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Bilet Alma Uygulaması

Bütün Biletix işlemlerini artık Android cihazlarınız ile yapabilirsiniz. Biletix uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir bilet satın alma uygulamasıdır. Futbol maçından konsere kadar birçok etkinlik için bilet bulacağınız Biletix uygulaması ile kolaylıkla biletlerinizi satın alabilirsiniz. Türkiye’deki belkide en geniş etkinlik ağına sahip Biletix ile ayrıca o anda yapılan ve size yakın olan etkinlikleri anında görebilirsiniz.

Yani siz istediğiniz bir saatte Android cihazınızdan uygulamaya girin ve o anda herhangi bir etkinlik olup olmadığını sorgulayın ve siz baktığınız an size 15 km’den daha az mesafede herhangi bir etkinlik varsa bunu Android cihazınızda görebiliyorsunuz. Sizde böylece isterseniz bu etkinliklerden geri kalmıyorsunuz.

Ayrıca Android cihazınızdaki bu uygulama ile bulunduğunuz bölgede en çok satan etkinlikleri görebilirsiniz. İstediğiniz kategoriye göre filtreleme yaparak arama yapabilirsiniz. Etkinliklerle ilgili fazlasıyla hem fotoğraf hemde video bulabilirsiniz. Eğer haftasonuna bir planınız yok ise Biletix’e bir göz atın. Ayrıca hangi etkinlik ne zaman olacak, nerede ve nasıl gerçekleşecek gibi her türlü bilgileri bulabileceğiniz bir uygulama. Tüm bunların yanında gelecek olan etkinlikler içinde bilgiler bulabilirsiniz.

“Biletix” Ekran Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Biletix – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.