Bilgisayar İçin En İyi Ücretsiz Güvenlik Programları

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz en iyi casus ve zararlı yazılım programlarını bir araya getirdik. Virüs, malware, spyware, trojan, solucan, kimlik hırsızları gibi tehlikelerden bilgisayarınızı koruyacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz En İyi Zararlı ve Casus Yazılım Koruma Programları

Bir bilgisayar için olmazsa olmaz durumlardan birisi de şüphesiz güvenlik programlarıdır. Bir bilgisayarı tehdit eden unsurların başında virüs, malware, spyware, adware, trojan, solucan, key-looger v.b. gelmekte. Bunlara kısaca zararlı ve casus yazılımlar denilmektedir. Bunların amacı bilgisayarınızdaki kişisel bilgilerinizi ele geçirmek ve bilgisayarınızı çökertmek. Tehlike bu kadar büyük olunca bu konuda onlarca program var. Ama bunlar arasında şüphesiz işini tam yapan programlarda var. Bizlerde bu konuda kullanabileceğiniz ücretsiz programları sizler için bir araya getirdik.

Sponsorlu Bağlantılar

Güvenlik Paketi Programları

Kaspersky Internet Security

Güvenlik alanında ilk sıralarda yer alan Kaspersky geliştiricisinin internete özel sürümü olan bu program ile içiniz rahat olsun. Kendini sürekli güncelleyerek bilgisayarınız ile tehditler arasına etten bir duvar örer.

Kaspersky Internet Security
Kimlik Hırsızlığı ve Zararlı Yazılım Koruma Programı

Kaspersky Total Security

Başka bir Kaspersky sürümü olan bu program özellikle ailelere özel dersek yanlış söylemiş olmayız her halde. Kişisel güvenlik duvarı ve web koruması ve ebeveyn kontrolü sağlayan bir program.

Kaspersky Total Security
Zararlı Yazılımlardan Koruma ve Temizleme Programı

Avast Premier

Avast’ın farklı bir sürümü olan bu program ile oldukça kapsamlı. Virüslerin yanı sıra ev ağınızı korur, şüpheli dosyaları kontrol altında tutar, kimlik hırsızlarına karşı korur ve daha bir çok şey.

Avast Premier
Zararlı Yazılımlardan, Saldırılardan ve Kimlik Hırsızlarından Koruma

Avast Internet Security

Başka bir Avast sürümü olan bu program, adından da anlaşılacağı gibi özellikle internet üzerinden gelebilecek tehlikelerden bilgisayarınızı korur.

Avast Internet Security
Gelişmiş İnternet Güvenlik Yazılımı

ESET Smart Security

Bilgisayarı yavaşlatmayan bir program olan Eset, bulut tabanlı çalışmaktadır. Türkçe dil desteğine de sahip olması bir artı. Başta virüs, malware, spyware olmak üzere güncel tehditlerde dahil bir çok tehlikeden bilgisayarınızı korur.

ESET Smart Security
Türkçe Profesyonel Antivirüs Programı

Norton Security

Adını belki duymayan yoktur. Norton, program olarak bir kaç farklı sürüm olarak karşımıza çıkmakta. Bunlardan birisi de Norton Security sürümü. Bu sürüm ile bilgisayarınızda hassas verilerin ve online etkinliğin korunması için 5 güvenlik düzeyine sahip.

Norton Security
Virüs, Zararlı Yazılım Temizleme Programı

Emsisoft Internet Security

Adından da anlaşılacağı gibi özellikle internetten gelebilecek tehditlerden bilgisayarı korumaktadır. Başta kimlik hırsızlarına ve zararlı yazılımlara karşı koruma sağlayan bu program bulut tabanlı çalışmakta ve dolayısıyla PC’yi yormaz.

Emsisoft Internet Security
Kimlik Hırsızlığı ve Zararlı Yazılım Koruma Programı

Comodo Internet Security

Aynı anda antivirüs, güvenlik duvarı ve korsan saldırılarına karşı 3 etkin koruma sunan iddaalı bir güvenlik programı. Diğer yandan spyware, truva atı, solucan gibi tehlikeleri de sizden uzak tutar.

Comodo Internet Security
Virüs ve Saldırılara Karşı Koruma ve Firewall Programı

McAfee Internet Security

Özellikle Adobe Flash Player reklamlarından gördüğümüz bildiğimiz McAfee programının internet tehditlerine karşı geliştirdiği sürümü olan Internet Security sürümü önemli bir casus ve zararlı yazılım programı. Eğer kullandığınız bir program yoksa ya da kullandığınız programdan memnun değilseniz bu programı deneyin.

McAfee Internet Security
Casus/Zararlı Yazılım Koruma Programı

McAfee Total Protection

Zararlı yazılımlardan, kimlik hırsızlarından, bilgisayar korsanlarından ve tabi ki virüslerden temizleyen bir program. Zararlı web sitelerine girdiğiniz zaman sizi anında uyarmaktadır.

McAfee Total Protection
Gelişmiş PC Güvenlik Programı

AVG Internet Security

Bir antivirüs programın olan AVG’nin internet tehditlerine karşı geliştirdiği sürümü olan bu program, başta spyware, malware ve virüs olmak üzere internetten gelecek tehlikelerden bilgisayarınızı korumaktadır.

AVG Internet Security
Gelişmiş Güvenlik Yazılımı

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall

Hem antivirüs hemde güvenlik duvarı olarak geliştirilen bu program özellikle bilgisayarına çok fazla program kuran kişilere hitap ediyor. Yani özellikle bilgisayarınızdan bilgi çalmak isteyen programları engeller.

ZoneAlarm Free Firewall
Ücretsiz Güvenlik Duvarı Programı

Dr.Web Security Space

Kendine özgü bir teknolojiye sahip bu program oldukça iddaalı. Virüsleri bulduktan sonra temizleyip onarma işlemini de yapmakta. Spam önleme özelliğine de sahip.

Dr.Web Security Space
Kapsamlı ve Gelişmiş PC Güvenlik Programı

Outpost Security Suite Free

Hen online hemde offline şekilde bireysel anlamda ve ailece sizi koruyan bir program. Antivirüs, güvenlik duvarı ve aktif koruma özelliklerini bir arada barındırmakta.

Outpost Security Suite Free
Hafif ve Etkin Güvenlik Programı

Zillya! Internet Security

İnternetten gelebilecek tehditlerden sizi koruyacak bu program aynı zamanda spam maillerden de sizi korumakta. Sahip olduğu avantajlı özellikleri ile iddaalı bir program.

Zillya! Internet Security
Zararlı Yazılımlardan Koruma Programı
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Bilgisayar İçin En İyi Ücretsiz Güvenlik Programları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.