Bilgisayar Kapatıcı

1.1

Bazen bilgisayarlarımızı bir indirme yada yükleme işlemini başlatıp gidebiliyoruz. Dolayısıyla bizler dönene kadar bilgisayar açık kalıyor. Ama bu program ile zamanlama yapıp otomatik kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 7, Vista, XP
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 1.20 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 200
Sponsorlu Bağlantılar

Otomatik Bilgisayar Kapatma Programı

Özellikle üniversite öğrencilerinin yaptığı bir durum için geliştirilmiş küçük ama hoş bir program. Bilgisayar Kapatıcı isimli bu program ile bilgisayarınıza zaman belirterek bilgisayarınızın belirttiğiniz o zamanda otomatik olarak kapanmasını sağlayabilirsiniz. Aslında birçok insanın başına gelen bir durum bu. Mesela geceleri bilgisayarınızın biraz uzağında oturup film izlerken uyuyacağınızı düşünüyorsanız Bilgisayar Kapatıcı programı ile zaman belirleyip siz film izlerken uyusanız bile bilgisayarınız film bittiğinde kapanacaktır.

Diğer bir durum ise şu; uyumadan önce bilgisayarda müzik dinlemek. Böyle bir durum söz konusu ise ve siz müzik dinlerken uyuyacaksanız yine Bilgisayar Kapatıcı programı ile zaman belirleyip siz uyusanız bile bilgisayarınız otomatik olarak kapanacaktır.

Veya diyelim internetten bir veri indiriyorsunuz ve aynı zamanda dışarı çıkmanız gerekiyor. Veri indirme zamanını hesaplayıp bilgisayarınızı Bilgisayar Kapatıcı program ile siz dışarıda iken bilgisayarınızın otomatik olarak kapanmasını sağlayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi bu şekilde bir programa günlük hayatta çok kez ihtiyaç duymaktayız. Eğer yukarıda sıraladığımız durumlar veya bunlara benzer durumlar sizler içinde geçerli ise Bilgisayar Kapatıcı isimli bu program ile bilgisayarınızı otomatik olarak kapattırabilirsiniz.

Ayrıca program içinde bulunan şifreli mod çocuklarınızın sizin istediğiniz kadar bilgisayar başında olmaları için geliştirilmiş bir moddur.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Bilgisayar Kapatıcı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.